Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 ME SIPERFAQE 90M2 NE 21 DHJETORIN

prane shkolles Sabuadin Gabrani ne nje zone shum te mir te Tiranes. | 90 M2 | 350 Euro

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendie te mir.Cmimi:350€, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 02/03/2021
350,00 euro

SHITET APARTAMENT I SAPOPERFUNDUAR 2 + 1 + 2 TUALETE,SIP. 96.04 M2 TEK RR"5 MAJI"

tek Rr"5 Maji" | 96 M2 | 78.000 Euro

(kati 3 teknik), ne nje pallat te sapoperfunduar ne nje nga komplekset me te bukur dhe me cilesore te zones.Termoizolim;Sistem Kapot dhe Fasade e ventiluar.Apartamenti ka hipoteke paraprake Cmimi: 78,000 Euro ID AGJ 040, 96 M2, kati 2, 2 banjo

Botuar më 02/03/2021
78.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Kompleksi Dinamo | 128 M2 | 175.000 Euro

Komuna Parisit, prane Kompleksit Dinamo, shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 128 m2 me Hipoteke, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket. Disponon dhe 2 poste garazhi nga 16 m2 secila me cmim ekstra.Çmimi i shitjes 175000 Euro., 128 M2, 2 banjo, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/03/2021
175.000,00 euro

PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI

Prane sheshit Avni Rustemi | 120 M2 | 158.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqe 120.2 m², kati 1 ne pallat te ri, me ashensor, guzhine me vehte, 2 tualete, ballkon, 3 ambiente me parket, kondicioner, orientim me diell, mundesi konvertimi ne 3+1, shitet bosh., 120 M2, Property ID : 4121486 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/03/2021
158.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT, RRUGA RRAPO HEKALI NE TIRANE (ID 4121332)

Komuna e Parisit, Rruga Rrapo Hekali | 110 M2 | 90.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 110 m², me Hipoteke, kati 4 pa ashensor, tualet, ballkon, garazh, e mobiluar ose bosh, orientim me diell., 110 M2, Property ID : 4121332 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/03/2021
90.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QIRA NË BLLOK STADIUMI DINAMO PRANË PASTA DA PUCCI NË TIRANË (ID 4239031)

Bllok,Stadiumi Dinamo , prane Pasta da Pucci | 91 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 ne pallatin ekzistues i rikonstruktuar, i mobiluar (dhoma gjumi e re, nje dhome do mobilohet nga pronari), siperfaqja 91 m, kati 2, 2 kondicionere, tualet, ballkon, orientim me Diellin., 91 M2, Property ID : 4239031 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/03/2021
400,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT, PRANE MARKET SPAR, NE TIRANE (ID 4121398)

Yzberisht prane market Spar | 87.52 M2 | 67.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, kati 3 me ashensor, siperfaqe totale 87,52 m² ( 80,5 m² me hipoteke), 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, orientim me diell., 87.52 M2, Property ID : 4121398 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/03/2021
67.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE KINOSTUDIO NE TIRANE (ID 4121504)

Kinostudio, afer karburant Kastratit | 116.5 M2 | 140.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 116,5 m² total me Hipoteke, kati 1 me ashensor, i mobiluar neo classic,2 tualete, 2 ballkone, kondicioner, punime gipsi, termo-izolim, koridor qe lidhe gjithe dhomat., 116.5 M2, Property ID : 4121504 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/03/2021
140.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE BULEVARDIN ZHAN’DARK, PRANE MINISTRISE SE JASHTMENE TIRANE (ID4129127)

Bulevardi Zhan’Dark, prane Ministrise se Jashtme | 77.2 M2 | 68.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 77.2 m² me hipoteke, kati 1 i ngritur me disa shkalle, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare,bkoridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell., 77.2 M2, Property ID : 4129127 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/03/2021
68.000,00 euro

RR. FORTUZI, AFER HOTEL COMFORT

Rr. Fortuzi, afer Hotel Comfort | 112 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 112 m² me Hipoteke, kati 6 me ashensor (jo i fundit), tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, shitet i mobiluar sic eshte., 112 M2, Property ID : 4121430 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/03/2021
115.000,00 euro
)