Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FSHATI BALDUSHK 22 KLM LARG TIRANES

Baldushk | 3.000 M2 | 105.000.000 Leke

Shitet toke ne fshatin Baldushk ne qender afer rruges kryesore per ndertim 35 milek per meter katrore, 3.000 M2

Botuar më 28/02/2020
105.000.000 leke

SHITET, TOKE,MULLET, TIRANË

Mullet | 1.000 M2 | 100.000 Euro

Shitet tokë Mullet • E pajisur me çertifikatë pronësie.. • Opsion ideal investimi, 1.000 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/02/2020
100.000,00 euro

NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

Kashar | 3.000 M2 | 300.000 Euro

Shitet toke-are, 3.000 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 28/02/2020
300.000,00 euro

BALDUSHK NE PERFERI TE TIRANES

Baldushk, ne qender | 3.000 M2 | 105.000.000 Leke

Shitet toke afer rruges kryesore, 3.000 M2

Botuar më 28/02/2020
105.000.000 leke

NE FILLIM TE AUTOSTRADES TIRANE DURRES

prane Kolegjit Turk | 5.200 M2 | 572.000 Euro

Shitet toke, 5.200 M2, me hipoteke, mundesi ndarje ne 2500-2700m². Zona ku ben pjese kjo siperfaqe toke eshte e miratuar per ndertim social kulturor dhe banim (Jo Agjensi)

Botuar më 28/02/2020
572.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

afer Globe | 300 M2 | 95.000 Euro

Shitet toke, 300 M2, mundesi per ndertim pallati, me hipotek

Botuar më 28/02/2020
95.000,00 euro

NE INSTITUTIN E LARTE BUJQESOR

buze rruge | 8.000 M2 | 800.000 Euro

Shitet Truall, 8.000 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 28/02/2020
800.000,00 euro

DURRES

500 m afer rreth rrotullimit te Shkozet | 425 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet truall, 425 M2, me dokumenta të rregullta,i shtrirë rrjeti i ujit dhe dritave 24 orë. Mundësi këmbimi i tokës me shtëpi banimi në pallat në Durrës ose në Tirane

Botuar më 27/02/2020
3.500.000 leke

VAQARR

Rruga Prushit | 3.240 M2 | 195.000 Euro

Shitet toke buze rruge,e pershtatshme per cdo lloj biznesi,me hipoteke, 3.240 M2

Botuar më 27/02/2020
195.000,00 euro

SHENAVLASH

Durres, afer rruges dhe plazhit | 3.400 M2 | 119.000 Euro

Shitet truall, 3.400 M2

Botuar më 27/02/2020
119.000,00 euro
)