Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PISKUPAT, POGRADEC, POJSKE (LIN - POGRADEC),

50m larg liqenit | 21.205 M2 | 1.166.275 Euro

Shitet toke are, 21.205 M2, dokumenta te rregullta hipotekore, Nertifikate pronesie e vitit 2017. Kjo pasuri qendron ne kategorine e perdorimit Industri dhe Ekonomi.

Botuar më 15/09/2019
1.166.275,00 euro

PRUSH-VAQARRE-TIRANE

shume afer Kombinatit, Shume afer me rrugen nacjonale Tirane-Durres | 800 M2 | 88.000 Euro

Shitet truall, 800 M2, me dekumenta te rregullta pronesie, ka rruge te asfaltuar, energji, uje, knalizime, e pershtatshme per ndertime. , zone e studjuar dhe miratuar per ndertim

Botuar më 15/09/2019
88.000,00 euro

ELBASAN

lagja Vullnetari | 500 M2 | 50.000 Euro

Shitje truall, 500 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 13/09/2019
50.000,00 euro

NE FILLIM TE AUTOSTRADES TIRANE DURRES

prane Kolegjit Turk | 12.500 M2 | 1.875.000 Euro

Shitet toke, 12.500 M2, me hipoteke, mundesi ndarje ne 2500-5000m². Zona ku ben pjese kjo siperfaqe toke eshte e miratuar per ndertim social kulturor dhe banim (Jo Agjensi)

Botuar më 13/09/2019
1.875.000,00 euro

AUTOSTRADA QAF KASHAR RINAS

km. 2, Berxull,, 200m majtas, ne zone rezidenciale banimi dhe ne nje pozicion mjaf te bukur, me mundesi per cdo lloj ndertimi, | 1.200 M2 | 78.000 Euro

Shitet toke, 1.200 M2, toke e rrethuar, mbjelle me pemtore, vreshte, uje 24h (me sonde), drita, rruge e asfaltuar. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 13/09/2019
78.000,00 euro

BULEVARDI BLU KAMEZ

AFER FABRIKES EVEREST | 500 M2 | 35.000 Euro

ME HIPOTEKE.SHITET PER ARSYE EMIGRIMI, 500 M2, PARCELE E RREGULLT KATRORE

Botuar më 13/09/2019
35.000,00 euro

NE IB-E

Ne autostraden Tirane-Elbasan | 1.600 M2 | 80.000 Euro

Shitet truall, 1.600 M2, Me certifikate pronesie

Botuar më 13/09/2019
80.000,00 euro

OKAZION! SHITET TOKE ME HIPOTEKE! BUZE RRUGES KRYESORE QE LIDH FSHATI PRUSH ME TIRANEN,

ngjitur me F&M Reklama, 400m nga rruga kryesore Tiane-Ndroq, | 8.680 M2 | 824.600 Euro

Shitet toke, 8.680 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie. E-mail: kkalafatas@aol.com / evrofoam_albafoam@yahoo.gr

Botuar më 13/09/2019
824.600,00 euro

OKAZION!!! BERXULLE, RRUGA PER NE RINAS,

ne rruge kryesore | 8.500 M2 | 467.500 Euro

Shitet toke, sip, 8.500 M2, me hipoteke. E-mail: kkalafatas@aol.com / evrofoam_albafoam@yahoo.gr

Botuar më 13/09/2019
467.500,00 euro

NE ARAPAJ

DURRES | 1.000 M2 | 100.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2, e rrethuar me ndertim, me certifikate pronesie dhe leje ndertimi. Nje kat i ndertuar 200m², me pus

Botuar më 12/09/2019
100.000,00 euro