Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RINAS

Rruge kryesore. | 6.300 M2 | 756.000 Euro

Shitet toke ne Rinas, prane aeroportit, ne rrugen kryesore., 6.300 M2

Botuar më 19/01/2021
756.000,00 euro

VISHNJE

prane pishina tagan | 2.500 M2 | 98.000 Euro

Toke e drejte, pa komplikacione ne reliev dhe e shtruar me beton. 10 min nga tegu, 2.500 M2, me hipoteke

Botuar më 18/01/2021
98.000,00 euro

RINAS

Shitet toke ne zonen e Rinas. Toka ka siperfaqe totale 8000m2 dhe shume e aksesueshme.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. | 8.000 M2 | 960.000 Euro

8.000 M2

Botuar më 18/01/2021
960.000,00 euro

RINAS

Rruge kryesore. | 6.300 M2 | 756.000 Euro

Shitet toke ne Rinas, prane aeroportit, ne rrugen kryesore., 6.300 M2

Botuar më 18/01/2021
756.000,00 euro

RINAS

Rruge kryesore. | 6.300 M2 | 756.000 Euro

Shitet toke ne Rinas, prane aeroportit, ne rrugen kryesore., 6.300 M2

Botuar më 18/01/2021
756.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT,

jepet me qera kati II | 100 M2 | 19.000 Leke

I nje shtepie 2 kateshe, 2+1, sip, 100 M2, kati 2, + verande 20m², me oborr per makine, uje dhe drita.

Botuar më 18/01/2021
19.000 leke

TEK CASA ITALIA

buze rruge, ne nje vend shume te pershtatshem per ndertim dhe biznes | 1.103 M2 | 999.000 Euro

Shitet Truall me sip 1.103 M2 qe perfshin nje Vile 3-kateshe me papafingo me 375 M2 ndertim, me Hipoteke. Trualli ka edhe nje magazine 1-kateshe me sip 150 M2. Shitet nga 1.300.000 € ne 999.000 € i padiskutueshem., 1.103 M2, ID: 199177

Botuar më 18/01/2021
999.000,00 euro

PERBALLE PALLATIT TE SPORTIT ASLLAN RUSI,

afer Zogut Zi, rruga Dritan Hoxha, | 300 M2 | 150.000 Euro

Shitet truall ndertimi, ne te cilin ndodhet nje godine nje-kateshe, 300 M2, Me certifikate pronesie. I pershtatshem per banim por edhe per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme si salle operative, motel, servis makinash etj

Botuar më 17/01/2021
150.000,00 euro

TEK GJIRI LALZIT!

350M LARG DETIT, ME NJE PAMJE PIKTORESKE, FUSHE DRAC, | 7.000 M2 | 420.000 Euro

Shitet Shitet ose jepet per ndertim (partner biznesi) toke, 7.000 M2, zone e miratuar per ndertim si: vila, hotele, etj.

Botuar më 17/01/2021
420.000,00 euro
)