Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BALDUSHK,

ne zone te mire, | 1.500 M2 | 30.000 Euro

Shitet toke, 1.500 M2, me hipoteke. E peshtatshme per çdo lloj biznesi.

Botuar më 25/04/2019
30.000,00 euro

NE ZONEN E SANATORIUMIT

prane qendres se Autizmit, Collak | 1.000 M2 | 100.000 Euro

Shitet truall ndertimi, 1.000 M2, E rrethuar dhe shume e pershtatshme per 2 vila banimi. Me hipoteke. Me uje dhe drita. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 25/04/2019
100.000,00 euro

ISH UZINA TRAKTORIT

Lana Bregas | 1.000 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet toke, 1.000 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 25/04/2019
5.000.000 leke

PRUSH

ne hyrje | 200 M2 | 90 Euro

Shitet truall, 200 M2

Botuar më 24/04/2019
90,00 euro

SHITET,TOKË, AUTOSTRADA TIRANË-DURRËS

Shitet,Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës | 1.000 M2 | 70.000 Euro

Toka ndodhet në afërsi të autostradës “Tiranë-Durrës ”. Ka sipërfaqe totale prej 1000 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Zonë e projektuar për ndërtim. Detaje të tjera • Ndodhet në afërsi të rrrugës kryesore. • E përshtatshme për biznes dhe ndërtim. Për më tepër na kontaktoni!, 1.000 M2

Botuar më 24/04/2019
70.000,00 euro

GJIROKASTER

Rrugës nacionale, 500 m pa shkuar në Liqenin Viroi | 5.000 M2 | 125.000 Euro

Shitet truall ndërtimi, 5.000 M2, me hipoteke, në anë rruge për të zhvilluar aktivitet ndërtues ose bujqësor

Botuar më 24/04/2019
125.000,00 euro

NE VAQARR RRUGA ARBANES

Vaqarr | 6.100 M2 | 305.000 Euro

Ne Tirane ne ne Vaqarr ne rrugen e Arbanes SHITET toke me siperfaqe 6.100 m2. Toka eshte prane rruges se asfaltuar dhe ndodhet ne zone te studiuar per ndertim kapanonesh.Cmimi 50 euro/m2.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com, 6.100 M2

Botuar më 24/04/2019
305.000,00 euro

ARBANE

Arbane | 4.300 M2 | 215.000 Euro

Ne Tirane ne rrugen e Arbanes SHITET toke me siperfaqe 4.300 m2. Toka eshte prane rruges se asfaltuar dhe ndodhet ne zone te studiuar per ndertim kapanonesh.Cmimi 50 euro/m2.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com, 4.300 M2

Botuar më 24/04/2019
215.000,00 euro

FARKE E VOGEL

Farke e Vogel | 475 M2 | 38.000 Euro

Ne Tirane ne Farke te Vogel SHITET toke me siperfaqe 475 m2. Toka eshte me Certifikate Pronesie dhe eshte e pershtatshme per ndertim shtepie.Cmimi 38.000 euro.(Kembehet dhe me apartament ose nje pjese e vleres mund te nderrohet edhe me autoveture).Per cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com, 475 M2

Botuar më 24/04/2019
38.000,00 euro

RRUGA 3 VELLEZERIT KONDI

ne krahe te vilave amerikane, pa vajtur tek sanatoriumi | 866 M2 | 303.100 Euro

Shitet truall, 866 M2, zone e studiuar, me dokumenta te rregullta, e rivleresuar dhe me certifikate pronesie

Botuar më 23/04/2019
303.100,00 euro