Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RROGOZHINE, PRANE QENDRES,

buze rruge, | 1.040 M2 | 20.800.000 Leke

Shitet toke, 1.040 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie. I pershtatshem per ndertim ose ngritje biznesi privat.

Botuar më 20/02/2019
20.800.000 leke

OKAZION! SHITET TOKE ME HIPOTEKE! BUZE RRUGES KRYESORE QE LIDH FSHATI PRUSH ME TIRANEN,

ngjitur me F&M Reklama, 400m nga rruga kryesore Tiane-Ndroq, | 8.680 M2 | 824.600 Euro

Shitet toke, 8.680 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie. E-mail: kkalafatas@aol.com / evrofoam_albafoam@yahoo.gr

Botuar më 19/02/2019
824.600,00 euro

NE ZONEN E SANATORIUMIT

prane qendres se Autizmit, Collak | 700 M2 | 70.000 Euro

Shitet truall ndertimi, 700 M2, E rrethuar dhe shume e pershtatshme per vile banimi. Me hipoteke. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 19/02/2019
70.000,00 euro

KASHAR

prane autostrades | 750 M2 | 45.000 Euro

Shitet truall, 750 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/02/2019
45.000,00 euro

AUTOSTRADA QAF KASHAR RINAS

km. 2, Berxull,, 200m majtas, ne zone rezidenciale banimi dhe ne nje pozicion mjaf te bukur, me mundesi per cdo lloj ndertimi, | 1.200 M2 | 78.000 Euro

Shitet toke, 1.200 M2, toke e rrethuar, mbjelle me pemtore, vreshte, uje 24h (me sonde), drita, rruge e asfaltuar. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 19/02/2019
78.000,00 euro

QENDER KAMEZ, RRUGA NACIONALE PER SHKODER

200m larg Bashkise | 1 Dylym | 60.000 Euro

Shitet toke truall e pershtatshme per ndertim, 1 Dylym, me hipoteke

Botuar më 19/02/2019
60.000,00 euro

DURRES

Shkozet | 1.000 M2 | 800 Euro

Jepet me qera truall, 1.000 M2, e nivelizuar dhe e rrethuar me kangjella, mund ti shtohen dhe 1000m² te tjera, me dokumenta te rregullta, e rivleresuar dhe me certifikate pronesie

Botuar më 19/02/2019
800,00 euro

RRUGA 3 VELLEZERIT KONDI

ne krahe te vilave amerikane, pa vajtur tek sanatoriumi | 866 M2 | 303.100 Euro

Shitet truall, 866 M2, zone e studiuar, me dokumenta te rregullta, e rivleresuar dhe me certifikate pronesie

Botuar më 19/02/2019
303.100,00 euro

OKAZION! SHITET TOKE TRUALL ME HIPOTEKE! TEK GJIMNAZI PARTIZANI,

rr. "Thanas Ziko", | 700 M2 | 1.855.000 Euro

Shitet toke me çertifikate pronesie, 700 M2, aktualisht ne pune si Lavazh Makinash, Zone e miratuar per ndertim.

Botuar më 19/02/2019
1.855.000,00 euro

PASKUQAN

Prane Shkolles Isa Boletini dhe Qendres Shendetesore ne Paskuqan | 840 M2 | 40.000 Euro

Shitet Truall, 840 M2, i pershtatshem per biznes dhe ndertim shtepie. Me Çertifikate pronesie. Me rruge ne veri dhe ne jug

Botuar më 19/02/2019
40.000,00 euro