Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRUSH

Prane mobileri Cimi | 1.000 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet truall, 1.000 M2, gjendja: shume e mire, Toke e mbjelle aktualisht me 50 rrenje ullinj, e pajisur me pus uji. Toka eshte e pershtatshme per veprimtari te ndryshme si: truall ndertimi, toke bujqesore apo industriale.

Botuar më 06/08/2020
6.500.000 leke

RRUGA NACIONALE LUSHNJE-KOLONJE

fshati Rrapez | 4.000 M2 | 2.800.000 Leke

Shitet toke, 4.000 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 06/08/2020
2.800.000 leke

BULEVARDI BLU

Malias Kamez, buze rruges kryesore | 800 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke, 800 M2, toka eshte e rrethuar. Me hipoteke te rregullt. Jo agjensi

Botuar më 06/08/2020
70.000,00 euro

PRUSH

Ne hyrje | 200 M2 | 90 Euro

Shitet truall, 200 M2

Botuar më 05/08/2020
90,00 euro

NE BY-PASS-IN E FIERIT

fshati Shtyllas, 4km larg bregdetit, ka dalje ne rrethrrotullimin qe lidh detin dhe muzeun arkeologjik te Apollonis, rruga eshte boshti i jugut | 11.000 M2 | 275.000 Euro

Shitet toke, 11.000 M2, gjendja: e mire, me dokumenta te rregullta,

Botuar më 04/08/2020
275.000,00 euro

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30.000 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 04/08/2020
45.000.000 leke

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30.000 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 04/08/2020
45.000.000 leke

PETRELE

fshati Barbas, shitet | 8.000 M2 | 10.000.000 Leke

Toke, 8.000 M2

Botuar më 04/08/2020
10.000.000 leke

KOMUNA PETRELE,

fshati Hekal, | 1.600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke,, 1.600 M2, me burim uji brenda tokes.

Botuar më 04/08/2020
3.000.000 leke

NE FUSHEFARKE

Siper uzines se traktoreve | 1.800 M2 | 108.000 Euro

OKAZION Shitet toke ne fushefarke 1800 m2 per vetem 60 € /m2. Toke e shfrytzueshme per cfardolloj aktiviteti,biznesi apo ndertimi per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel., 1.800 M2

Botuar më 03/08/2020
108.000,00 euro
)