Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PEZE HELMES

tek blloku i vilave | 1.800 M2 | 153.000 Euro

Shitet toke, 1.800 M2, shitet e rrethuar me mure dekorative,uje drita 24 ore,rruge e asfaltuar

Botuar më 21/11/2019
153.000,00 euro

PEZE HELMES

tek blloku i vilave | 1.800 M2 | 153.000 Euro

Shitet toke, 1.800 M2, shitet e rrethuar me mure dekorative,uje drita 24 ore,rruge e asfaltuar

Botuar më 21/11/2019
153.000,00 euro

RRUGA ''3 DËSHMORËT'', YZBERISH, TIRANË

Pranë Casa Italia | 7.500 M2 | 975.000 Euro

Truall ndërtimi për shfrytëzim për objekte banimi dhe biznese, 7.500 M2

Botuar më 21/11/2019
975.000,00 euro

KODER KAMEZ,

Insitut | 540 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet toke ndertuar ne te 2 shtepi ekzistuese te pabanuara, sip. totale trualli, 540 M2, dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar më 21/11/2019
6.000.000 leke

IBE,

Komuna Berzhite, ngjitur me rrugen nacionale te vjeter, | 5.000 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet toke, 5.000 M2, me çertifikate pronesie, mund te ndahet edhe ne pjese

Botuar më 20/11/2019
20.000.000 leke

RR. XHEMAL DERVISHI

Babrru, Koder Ullishta, Paskuqan | 3.000 M2 | 120.000 Euro

Shitet toke, 3.000 M2, per ndertim me certifikate pronesie, kodrine e pershtatshme per vila, ajer i paster, rruge e asfaltuar

Botuar më 20/11/2019
120.000,00 euro

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30.000 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 19/11/2019
45.000.000 leke

PETRELE

fshati Barbas, shitet | 8.000 M2 | 7.500.000 Leke

Toke, 8.000 M2

Botuar më 19/11/2019
7.500.000 leke

KOMUNA PETRELE,

fshati Hekal, | 1.600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke,, 1.600 M2, me burim uji brenda tokes.

Botuar më 19/11/2019
3.000.000 leke

RR. OSO KUKA

prane rezidences amerikane | 510 M2 | 200.000 Euro

Shitet truall ndertimi, 510 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/11/2019
200.000,00 euro
)