Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PERBALLE QTU NE YRSHEK TIRANE

Perballe QTU ne Yrshek Tirane | 900 M2 | 85.000 Euro

Ne Tirane perballe QTU SHITET toke me sip 900 m2. Toka ndodhet ne gjysem lartesie kodre, e rrethuar, uje dhe energji elektrike,e mbjelle me ullinj dhe drure frutore,makina shkon deri brenda saj me rruge te shtruar,pamje panoramike dhe orientim te mire kundrejt diellit.Eshte per ndertim vile dhe disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 85.000 euroInfo Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 900 M2, 1 ambjent, totali i kateve 1, 1 banjo, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/05/2020
85.000,00 euro

SURREL

buze rruge | 1.600 M2 | 25.000 Euro

Shitet truall, 1.600 M2, me certifikate

Botuar më 29/05/2020
25.000,00 euro

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30.000 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 29/05/2020
45.000.000 leke

PETRELE

fshati Barbas, shitet | 8.000 M2 | 10.000.000 Leke

Toke, 8.000 M2

Botuar më 29/05/2020
10.000.000 leke

KOMUNA PETRELE,

fshati Hekal, | 1.600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke,, 1.600 M2, me burim uji brenda tokes.

Botuar më 29/05/2020
3.000.000 leke

SHKOZE

Buze unaze segmenti (Materniteti i Ri-Uzina e Autotraktoreve) | 7.000 M2 | 910.000 Euro

Shitet ose jepet per ndertim truall, 7.000 M2, Me hipoteke.Truall per ndertim me intesitet deri 1.8 nga Bashkia e Tiranes.

Botuar më 29/05/2020
910.000,00 euro

KASHAR 1 QENDER, TEK POSTA,

prane mbikalimit te Kasharit, | 1.500 M2 | 48.000 Euro

Shitet toke e cila mund te ndahet ne dy pjese, 1.500 M2, uje dhe drita, rruge e shtruar, infrastrukture te rregullt. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 29/05/2020
48.000,00 euro

KASHAR

prane autostrades | 2.800 M2 | 224.000 Euro

Shitet truall, 2.800 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 29/05/2020
224.000,00 euro

RRUGA "TEUTA" KAMEZ - TIRANE

Shitet toke truall ne Rrugen "Teuta" Kamez Tirane | 5.000 M2 | 50.000 Euro

Shitet toke truall ne Rrugen "Teuta" Kamez, Tirane. Toka truall ka nje siperfaqe prej 5000 m2. Toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.Toka ndodhet afer shkolles profesionale ne Kamez ne nje zone me vila private dhe Pallate.Toka mund te shitet edhe e ndare ne Dynym.Toka shitet 50 euro m2.Toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor., 5.000 M2

Botuar më 29/05/2020
50.000,00 euro

PRUSH

Perballe karburantit ne Prush. Prane mobileri Cimi | 1.000 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet truall, 1.000 M2, Toka gjithashtu eshte e pajisur me pus dhe ka te mbjella 50 rrenje ullinj. Siperfaqja eshte drejtkendesh i rregullt .

Botuar më 28/05/2020
5.500.000 leke
)