Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK SANATORIUMI,

ne koder, | 212 M2 | 31.800 Euro

Shitet truall, 212 M2, me hipoteke

Botuar më 16/11/2018
31.800,00 euro

AUTOSTRADA, SAUK

Teg | 725 M2 | 180.000 Euro

Shes ose Kembej me apartament (plus diferencen ne para ) Truall, 725 M2, Me certifikate pronesie. I pershtatshem per cfaredo lloj ndertimi ( shtepi ose biznes) . Buze rrruges kryesore

Botuar më 16/11/2018
180.000,00 euro

BALDUSHK,

ne zone te mire, | 3.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 3.000 M2, me hipoteke. E peshtatshme per çdo lloj biznesi.

Botuar më 16/11/2018
60.000,00 euro

GOLEM,

100m mbi Hekurudhën, | 510 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet truall me sip., 510 M2, me çertifikate pronesie

Botuar më 16/11/2018
3.500.000 leke

FSHATI MARQINET - TIRANE

5M LARG AUTOSTRADES | 10.000 M2 | 500.000 Euro

Shitet toke, 10.000 M2

Botuar më 16/11/2018
500.000,00 euro

KOMBINAT

rruga qe kthehesh per ne prush | 400 M2 | 20.000 Euro

Shitet toke, 400 M2, me hipoteke te rregullt.

Botuar më 16/11/2018
20.000,00 euro

BULEVARDI BLU KAMEZ

PRANE FABRIKES EVEREST | 500 M2 | 42.500 Euro

Shitet truall, 500 M2, me hipoteke

Botuar më 16/11/2018
42.500,00 euro

DURRES

Rruga Kulla e Sahatit | 500 M2 | 21.999 Euro

Shitet truall, 500 M2

Botuar më 15/11/2018
21.999,00 euro

AUTOSTRADA ELBASAN TIRANE, 800M PA VAJTUR NE TYNEL,

ne fshati mushqeta | 7.000 M2 | 450.000 Euro

Shitet toke, 7.000 M2, Me certifikate pronesie

Botuar më 15/11/2018
450.000,00 euro

BËRZHITË

BUZË RRUGE, KM12 RRUGA TIRANE-ELBASAN | 2.500 M2 | 125.000 Euro

Shitet toke ose jepet me qera, 2.500 M2, gjendja: shume e mire, dokumenta të rregullta te vjetra dhe te reja, toke e trasheguar. Shitet edhe e ndare ne 2 pjese. Mundesi investimi per biznese

Botuar më 15/11/2018
125.000,00 euro