Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

COLLAK PRANE SANATORIUMIT

Prane Sanatoriumit | 1.000 M2 | 120.000 Euro

Shitet truall, 1.000 M2, Me hipoteke, E pershtshme per ndertimin e dy vilave. Uje dhe drita, e rrethuar me avlli. Nuk bashkepunoj me Agjensi Imobilare.

Botuar më 01/07/2020
120.000,00 euro

NE AUTOSTRADEN TIRANE -VORE

prane QTU | 2.900 M2 | 275.500 Euro

OKAZION Shitet Toke rresht i dyte nga rruga dytesore, buze rruge me asfalt, siperfaqe 2900 m2 me Hipoteke, e vlefshme per ndeertim industrial, fabrike, magazine etj. Cmimi 95 Euro/m2., 2.900 M2

Botuar më 30/06/2020
275.500,00 euro

KOMUNA PETRELE,

fshati Hekal, | 1.600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke,, 1.600 M2, me burim uji brenda tokes.

Botuar më 30/06/2020
3.000.000 leke

RR. 3 VELLEZERIT KONDI

ne krahe te vilave amerikane, pa vajtur tek Sanatoriumi | 866 M2 | 303.100 Euro

Shitet truall, 866 M2, zone e studiuar, me dokumenta te rregullta, e rivleresuar dhe me certifikate pronesie

Botuar më 30/06/2020
303.100,00 euro

NE DALJE TE KAMZES

prane Hotel Britanis, ngjitur me Gomisteri Lavazh | 150 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke, 150 M2, ne dokumenta te rregullta.

Botuar më 30/06/2020
3.000.000 leke

ASTIR, RRUGA E MEZEZES

Astir, rruga e Mezezes | 1.200 M2 | 120.000 Euro

Shitet tok me Hipotek, siperfaqe 1200 m², 20 metra distanc me rrugen kryesore, mundesi ndertimi per magazine deri ne 2 kate., 1.200 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4191017

Botuar më 29/06/2020
120.000,00 euro

DURRES SHKOZET

tek kodra Arapajt | 500 M2 | 25.000 Euro

Shitet truall, 500 M2, me hipoteke, me themele te ngritura, me pamje nga deti

Botuar më 29/06/2020
25.000,00 euro

DURRES

500 m afer rreth rrotullimit te Shkozet | 425 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet truall, 425 M2, me dokumenta të rregullta,i shtrirë rrjeti i ujit dhe dritave 24 orë. Mundësi këmbimi i tokës me shtëpi banimi në pallat në Durrës ose në Tirane

Botuar më 29/06/2020
3.500.000 leke

BERAT

Afër Stadiumit TOMORI | 450 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet truall, 450 M2, me dokumenta të rregullta. I shtrirë rrjeti i ujit dhe dritave 24 orë. I përshtatshem për biznes ose shtepi

Botuar më 29/06/2020
6.000.000 leke

PRANE QENDRES SE TIRANES

pas hotel "Mondial" | 225 M2 | 337.500 Euro

Shitet ose jepet me qera nje truall, 225 M2, mundesi kembimi me objekte te tjera

Botuar më 29/06/2020
337.500,00 euro
)