Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PEZE HELMES

Rezervuari | 9.000 M2 | 360.000 Euro

Toke pemtore e pajisur me certifikat te rregullt pronesie. E pajisur me te gjitha facilitetet rruga asfalt,energji elektrike,uje. Shum e pershtatshme nga ana piktoreske per ndertime biznesi te ndryshme., 9.000 M2

Botuar më 11/07/2020
360.000,00 euro

KAMEZ

buze lumit te Cekezes | 4.2 Dylym | 14.700.000 Leke

Shitet toke, 4.2 Dylym, me dokuementa

Botuar më 11/07/2020
14.700.000 leke

GJIRI I LALZIT

Durrës | 700 M2 | 45.000 Euro

Shitet tokë 700 m2 e pozicionuar 200 m larg bregut të detit.Ndodhet ngjitur me vilat elitare të kësaj zone.Për informacion të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni!, 700 M2

Botuar më 10/07/2020
45.000,00 euro

RINAS

tek hipoteka e re | 26.000 M2 | 1.820.000 Euro

Shitet buze rruges kryesore toke, 26.000 M2, mund te ndahet edhe ne pjese, me hipoteke. me rivleresim.

Botuar më 10/07/2020
1.820.000,00 euro

NE AUTOSTRADEN TIRANE -VORE

prane QTU | 2.900 M2 | 275.500 Euro

OKAZION Shitet Toke rresht i dyte nga rruga dytesore, buze rruge me asfalt, siperfaqe 2900 m2 me Hipoteke, e vlefshme per ndeertim industrial, fabrike, magazine etj. Cmimi 95 Euro/m2., 2.900 M2

Botuar më 10/07/2020
275.500,00 euro

RRUGA DURRESIT

prane Bar-Kafe Mullirit Vjeter | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ambjent 1+1 me sip prej 100 m2, ne katin e dyte, koridor i madh, ballkon dhe tualet, i pershtashem per zyra, qender kursesh etj, 100 M2

Botuar më 10/07/2020
400,00 euro

KOMUNA PETRELE,

fshati Hekal, | 1.600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke,, 1.600 M2, me burim uji brenda tokes.

Botuar më 10/07/2020
3.000.000 leke

PRUSH

Prane mobileri Cimi. Perballe karburantit. | 1.000 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet toke ne formatin e nje katrori te rregullt. Eshte toke e rrethuar, jane mbjelle 50 rrenje ullinj dhe ka dhe pus. mund te shfrytezohet si toke bujqesore, truall ndertimi apo toke per te ngritur biznes, 1.000 M2

Botuar më 10/07/2020
6.500.000 leke

AFER TEG’UT AUTOSTRADA TITANE-ELBASAN

Afer TEG’ut Autostrada Titane-Elbasan | 20.000 M2 | 2.000.000 Euro

Shitet Toke e pershtatshme per Kompleks Vilash ne nje kodrine me pamje relaksuse, siperfaqe deri ne 20,000 m2 me Hipoteke, mund te shitet dhe siperfaqe me te vogel, jo shume larg autostrades., 20.000 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4191018

Botuar më 10/07/2020
2.000.000,00 euro

BERAT

Afer Stadiumit TOMORI | 450 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet truall, 450 M2, me dokumenta te rregullta. I shtrire rrjeti i ujit dhe dritave 24 ore. I pershtatshem per biznes ose shtepi banimi.

Botuar më 09/07/2020
6.000.000 leke
)