Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TOKE PER SHITJE - NE VAQARR ID: BILLION1019

Vaqarr | 3.000 M2 | 1 Euro

Shitet 3000 m2 toke ne Vaqarr .Toka eshte e lokalizuar ne nje vend teper te favorshem nga Tirana. Vend i pershtatshem per investim,toka ka permbajtje ujore e cila te lejon mundesine per te hapur puse dhe mos mungeses se ujit ,ka mundesi elektriciteti.Mundesi zhivillimi te bisneseve ,ndertimin e kapanoneve te ndryshme si dhe per vile banimi pasi eshte ne nje zone qe po zhvillohet., 3.000 M2, Disponon certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem . Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500.

Botuar më 29/11/2021
1,00 euro

NE SAUK TE RI TOKE TRUALL PER SHITJE! ID: BILLION987

Sauk | 500 M2 | 180.000 Euro

Ne Sauk te Ri toke trruall per shitje. Prona eshte e perbere nga dy parcela toke qe ndodhen ngjitur me njera tjetren ku secila ka nje siperfaqe 250m2 ,ne total 500m2 toke. Secila toke ka pasur ndertim perkatesisht 140m2 e cila eshte prishur dhe tjetra 90m2 qe eshte ekzistuese. Toka mund te sherbeje dhe per ndertim po ashtu dhe per toke buqesore., 500 M2, Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500

Botuar më 29/11/2021
180.000,00 euro

SHITET TRUALL - OKAZION! BABRRU KODER

ne nje zone shume te mire | 500 M2 | 90.000 Euro

Shitet truall, 500 M2, plus 200m² ndërtes , e rrethuar , me letra e legalizime të paguara , e gatshme per ndërtes deri në 5 Kate. Jo Agjensi. Cmimi

Botuar më 29/11/2021
90.000,00 euro

TRUALL NE SHITJE OKAZION!! FSHATI VISHNJE, TIRANE,

shitet truall ndertimi me sip. 1.450m² me çmim 85 Euro/m² i diskutueshem si dhe | 6.100 M2 | 274.500 Euro

Toke are, 6.100 M2, Me certifikate pronesie.

Botuar më 29/11/2021
274.500,00 euro

BALLSH / MALLAKASTER

Rruga e usojes (pas zones se akazeve) | 5.000 M2 | 85.000 Euro

Shitet 5000 m2 tokë ne Ballsh (Mallakaster). E perbere ne: 2000 m2 toke truall dhe 3000 m2 toke bujqesore e mbjelle kryesisht Ullinj, Molle, Lajthi etj. Brenda territorit te siper permendur ndodhet dhe nje banese e viteve 90' e cila mund te perdoret si magazine. Toka ndodhet ne afersi te zones se quajtur Akazet dhe ofron pamje shume te bukur nga qyteti.Kontakt: +355673349999, 5.000 M2

Botuar më 28/11/2021
85.000,00 euro

TEG

SHITET TOKE PRANE TEG-ut | 774 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke afer Teg-ut.Toka ka siperfaqe 774 m2.Toka ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografikper zhvillim personal ose per biznes.Toka mund te nderrohet dhe me apartament.Per me shume informacion na kontaktoni!, 774 M2

Botuar më 28/11/2021
70.000,00 euro

TOKE NE SHITJE - SAUK I VJETER

Prane Xhamise | 750 M2 | 140.000 Euro

750 M2

Botuar më 28/11/2021
140.000,00 euro

TEG

TEG | 774 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke afer Teg-ut.Toka ka siperfaqe 774 m2.Toka ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik per zhvillim personal ose per biznes.Toka mund te nderrohet edhe me apartament., 774 M2

Botuar më 28/11/2021
70.000,00 euro

SHITE TOKE 5000 M2 ADRESA : KAMEZ / CERKEZ MORINE.

Adresa : Kamez / Cerkez morine. | 50.000 M2 | 3.750.000.000 Euro

Shite Toke 5000 m2 Adresa : Kamez / Cerkez morine.Me hipotek / 15 Euro m2 Cmimi : 75000 Euro Jepet dhe me Klering ID MXh 067, 50.000 M2, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 28/11/2021
3.750.000.000,00 euro

TRUALL NE SHITJE - NE ZEJMEN TE LEZHES ID: BILLION222

Zejmen, Lezhe | 2.000 M2 | 1 Euro

Shitet toke truall ne Zejmen te Lezhes, ndodhet 500 metra ne afersi te autostrades. Ka siperfaqe 2000 m2. Trualli eshte i pershtatshem per ndertim banese, vile, per biznes etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 2.000 M2, Cmimi eshte 25 Euro/m2, i diskutueshem. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Botuar më 28/11/2021
1,00 euro
)