Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA DYTESORE AUTOSTRADA TIRANE DURRES

Rruga Dytesore Tirane Durres | 2.700 M2 | 325.000 Euro

Ne Tirane rruga dytesore e Autostrades Tirane - Durres ne kilometrin e trete, SHITET toke me sip 2.700 m2 me permasa 40 X 70 m. Ndodhet ne zone kapanonesh dhe eshte shume e pershtateshme per ndertim magazina, kapanone, reparte prodhimi etj. Disponon Certifikate Pronesie dhe ka koeficent dhe intensitet te larte shfrytezimiCmimi 325.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062, 2.700 M2

Botuar më 27/05/2020
325.000,00 euro

RRUGA 3 DËSHMORËT, YZBERISH, TIRANË

Pranë Casa Italia | 7.500 M2 | 975.000 Euro

Truall ndërtimi i përshtatshëm për objekte banimi dhe biznese, 7.500 M2

Botuar më 27/05/2020
975.000,00 euro

PEZE HELMES

Frigo Food | 9.000 M2 | 342.000 Euro

Toke pemtore me certifikat te rregullt pronesie. E paisur me te gjitha facilitet Rruga asfalt,energji elektrike dhe uje., 9.000 M2

Botuar më 27/05/2020
342.000,00 euro

BERAT

Afër Stadiumit TOMORI | 450 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet truall, 450 M2, me dokumenta të rregullta. I shtrirë rrjeti i ujit dhe dritave 24 orë. I përshtatshem për biznes ose shtepi. Cel.0692179197 dhe Cel. 0675668145

Botuar më 27/05/2020
6.000.000 leke

DURRES

500 m afer rreth rrotullimit te Shkozet | 425 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet truall, 425 M2, me dokumenta të rregullta,i shtrirë rrjeti i ujit dhe dritave 24 orë. Mundësi këmbimi i tokës me shtëpi banimi në pallat në Durrës ose në Tirane

Botuar më 27/05/2020
3.500.000 leke

FSHATI PRISKE E MADHE, NJESIA DAJT,

13km nga qendre e Tiranes, e vendosur ne nje zone te qete mes gjelberimit | 770 M2 | 45.000 Euro

Shitet trualli 300m² + shtepi e banueshme 70m² + are 470m², sip. totale, 770 M2, me 2 degezime rrugesh te asfaltuara, uje dhe drita 24h. Dokumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie. Plani urbanistik parashikon zone per ndertim.

Botuar më 27/05/2020
45.000,00 euro

AUTOSTRADA QAF KASHAR RINAS

km. 2, Berxull,, 200m majtas, ne zone rezidenciale banimi dhe ne nje pozicion mjaf te bukur, me mundesi per cdo lloj ndertimi | 1.200 M2 | 72.000 Euro

Shitet toke, 1.200 M2, toke e rrethuar, mbjelle me pemtore, vreshte, uje 24h (me sonde), drita, rruge e asfaltuar. Me hipoteke, çertifikate pronesie

Botuar më 26/05/2020
72.000,00 euro

IBE,

Komuna Berzhite, ngjitur me rrugen nacionale te vjeter, | 5.000 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet toke, 5.000 M2, me çertifikate pronesie, mund te ndahet edhe ne pjese

Botuar më 26/05/2020
20.000.000 leke

NE VENDIN ME TE MIRE TE ZONES SE FRESKUT

100 m ne hyrje te rruges te teleferikut | 1.000 M2 | 230.000 Euro

Super okazion!!!Shitet ndertese 4 kateshe-me 8 apartamente.Siperfaqja e cdo apartamenti 125 m2.Nder te cilet 7 apartamente te paperfunduar dhe i teti ne kat te dyte i perfunduar.Objekt i rrethuar me porte buze rruges kryesore.,me oborr 250 m2.Me hipoteke . E trajton vetem Agjensia RE-AL,, 1.000 M2, totali i kateve 4

Botuar më 26/05/2020
230.000,00 euro

SAUK, MBIKALIMI I PARE SA KALON SPITALIN VETERINAR

Shume afer me Unazen e madhe qe te con tek Teg | 1.300 M2 | 195.000 Euro

Shitet toke, 1.300 M2, e pershtatshme per biznes dhe banim. Shitet per arsye emigrimi, me dokumenta te rregullta

Botuar më 26/05/2020
195.000,00 euro
)