Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE DALJE TE KOMBINATIT,

shitet | 500 M2 | 15.000 Euro

Toke, 500 M2, e rrethuar me mure, me dere hekuri me shine, dokumenta te rregullta. shitet ose kembehet me makine.

Botuar më 12/12/2019
15.000,00 euro

7 KM NGA QENDRA TREGTARE TEG

BUZË RRUGES TIRANE-ELBASAN | 2.500 M2 | 175.000 Euro

Shitet toke, 2.500 M2, dokumenta të rregullta te vjetra dhe te reja, toke e trasheguar. Shitet edhe e ndare ne 2 pjese. Mundesi investimi per biznese te ndryshme

Botuar më 12/12/2019
175.000,00 euro

KAMEZ

buze lumit te Cekezes | 4.2 Dylym | 14.700.000 Leke

Shitet toke, 4.2 Dylym, me dokuementa

Botuar më 12/12/2019
14.700.000 leke

RINAS

ne veri te aeroportit | 20.000 M2 | 840.000 Euro

Kembehet truall sipas vleres se tokes, 20.000 M2

Botuar më 12/12/2019
42,00 euro/m²

BERXULLE

prane qendres tregatare City Park | 1.500 M2 | 52.500 Euro

Shitet toke, 1.500 M2, dokumenta te rregullta, i pershtatshem per cdo lloj ndertimi.

Botuar më 12/12/2019
52.500,00 euro

VLORE

Kuzum Baba | 463 M2 | 50.000 Euro

Shitet shtepi private+ truall, 463 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, ma pamje fantastike nga deti

Botuar më 11/12/2019
50.000,00 euro

PRISK E MADHE

tek xhamia, 200metra latg rruges kryesore | 3.000 M2 | 16.500.000 Leke

Shitet toke, 3.000 M2, e pershtatshme per ndertim

Botuar më 11/12/2019
16.500.000 leke

FSHATI CEKREZ

Kamez, shitet | 5.000 M2 | 75.000 Euro

Toke, 5.000 M2, dokumenta te rregullta, i pershtatshem per ndertim ose cdo lloj biznesi

Botuar më 11/12/2019
75.000,00 euro

SAUK

rruga qe shkon ne Farke, | 750 M2 | 50.000 Euro

Shitet toke, 750 M2, ose mund te nderrohet me apartament, me hipoteke

Botuar më 10/12/2019
50.000,00 euro

LEZHE

km 4-5, ne autostrade | 10 Dylym | 3.000.000 Leke

Shitet toke, 10 Dylym, me dokumenta te rregullta

Botuar më 10/12/2019
3.000.000 leke
)