Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TOKE ARE NE SHITJE - TIRANE

Fushe Preze | 20.000 M2 | 700.000 Euro

Toke are ne shitje ne nje zone mjaft te mire per te bere investim te cfaredollojshem., 20.000 M2

Botuar më 05/12/2021
700.000,00 euro

SHES TRRUALL - KORCE

tek Lokal Panda, prane Prokurorise se Rrethit | 3.200 M2 | 800.000 Euro

Shitet truall, 3.200 M2, me dokumenta te rregullta pronesie. Ideale per bujtina, resorte, supermarket etj

Botuar më 05/12/2021
800.000,00 euro

TOKE NE SHITJE - DURRES

Xhafzotaj | 21.000 M2 | 630.000 Euro

Tokë në shitje në Xhafzotaj, Durrës.Me sipërfaqe 21000m2. Kjo toke është një mundësi e mirë investimi për ndërtim ose ndërtim kapanonesh, ka mundësi kalimi në autostradë., 21.000 M2

Botuar më 05/12/2021
630.000,00 euro

TOKE PER SHITJE - NE PRUSH ID: BILLION1337

Prush | 1.100 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1100 m2 toke ne Prush.Toka eshte e lokalizuar ne nje vend teper te favorshem nga Tirana.Vend i pershtatshem per investim,toka ka permbajtje ujore e cila te lejon mundesine per te hapur puse dhe mos mungeses se ujit ,ka mundesi elektriciteti.Mundesi zhivillimi te bisneseve ,ndertimin e kapanoneve te ndryshme si dhe per vile banimi pasi eshte ne nje zone qe po zhvillohet., 1.100 M2, Disponon certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem . Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

Botuar më 05/12/2021
60.000,00 euro

TOKE PER SHITJE - NE MULLET ID: BILLION1411

Mullet | 4.150 M2 | 1 Euro

Toka eshte e lokalizuar ne Mullet prane Komunes ,ne rruge kryesore me pamje nga autostrada. Vend i fresket, anes rruges , i pershtatshem per investim,per ndertim . Toka ka nje siperfaqe prej 4150m2, e pajisur me certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem., 4.150 M2, Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

Botuar më 04/12/2021
1,00 euro

TOKE PER SHITJE - NE PRUSH ID: BILLION1355

Prush | 7.000 M2 | 350.000 Euro

Shitet 7000 m2 truall ne Prush.Toka ndodhet ne nje vend shume te favorshem nga Tirana. Vend i pershtatshem per investim, toka eshte afer rrjetit me uje dhe ka permbajtje ujore e cila lejon mundesine e hapjes se puseve dhe jo mungese ujit, ka mundesi rryme. Mundësi zhvillimi biznesi, ndërtim kapanonesh të ndryshme dhe vila banimi ashtu siç është në një zonë që është në zhvillim e sipër., 7.000 M2, Posedon certifikate pronesie dhe te gjithe dokumentacionin e nevojshem me mundesi ndarjeje. Për më shumë detaje dhe një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500

Botuar më 04/12/2021
350.000,00 euro

TEG

TEG | 774 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke afer Teg-ut.Toka ka siperfaqe 774 m2.Toka ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik per zhvillim personal ose per biznes.Toka mund te nderrohet edhe me apartament., 774 M2

Botuar më 04/12/2021
70.000,00 euro

TOKE PER SHITJE - NE PRUSH ID: BILLION1337

Prush | 1.100 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1100 m2 toke ne Prush.Toka eshte e lokalizuar ne nje vend teper te favorshem nga Tirana.Vend i pershtatshem per investim,toka ka permbajtje ujore e cila te lejon mundesine per te hapur puse dhe mos mungeses se ujit ,ka mundesi elektriciteti.Mundesi zhivillimi te bisneseve ,ndertimin e kapanoneve te ndryshme si dhe per vile banimi pasi eshte ne nje zone qe po zhvillohet., 1.100 M2, Disponon certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem . Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

Botuar më 04/12/2021
60.000,00 euro

TRUALL NE SHITJE - AUTOSTRATE TIRANE - DURRES

PRANE CITY PARK | 8.000 M2 | 60.000 Euro

SHITET TRUALL~ 8000 M2~ TE AUTOSTRATA TIRNE - DURRES~ TE CITY PARK~ ME HIPOTEKE~ CMIMI 60.000 EUROKONTAKTONI 0676722221V900, 8.000 M2

Botuar më 04/12/2021
60.000,00 euro

NE SELITE, BRENDA UNAZES SE MADHE TE XHANGOLLI

shitet | 950 M2 | 950.000 Euro

Ndertese 4 kateshe , e ndare ne 10 apartamente . Sip, 950 M2, depo, Aktualishte e dhenme me qira 8 apartamente 200.000 leke/muaj. Me hipoteke .

Botuar më 03/12/2021
950.000,00 euro
)