Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VORE

Prane Cagatay Logistics | 15.000 M2 | 1.050.000 Euro

Shitet toke me certifikate pronesie, toke e sheshte, e pershtatshme per perdorime te ndryshme, 15.000 M2

Botuar më 28/09/2021
1.050.000,00 euro

VORE

Mucaj | 1.500 M2 | 82.500 Euro

Shitet toke me certifikate pronesie, 1.500 M2

Botuar më 28/09/2021
82.500,00 euro

VORE

Fshati Mucaj | 2.000 M2 | 110.000 Euro

Shitet toke e pershtatshme per ndertim biznesi ose shtepie, 2.000 M2

Botuar më 28/09/2021
110.000,00 euro

KASHAR

pranë Ardenos | 714 M2 | 100.000 Euro

Shitet tokë pranë Ardenos në Kashar. Toka ka sipërfaqe prej 714 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni., 714 M2

Botuar më 27/09/2021
100.000,00 euro

DURRES

500 metra afer rrethrrotullimit ne Shkozet te DURRESIT | 450 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet toke, me dokumenta te rregullta, uje dhe drita 24 ore, i pershtatshem per shtepi banimi dhe biznes. Cel. 0672020325, 450 M2

Botuar më 27/09/2021
3.500.000 leke

BERAT

Afer stadiumit Tomori ne Berat | 450 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet toke me dokumenta te rregullta, e pershtatshme per biznes ose shtepi banimi, uje dhe drita 24 ore. Cel. 0673762991 dhe Cel.0692177919, 450 M2

Botuar më 27/09/2021
6.000.000 leke

SHITET TOKE - BULEVARDI BLU KAMEZ

NGJITUR ME FABRIKEN EVEREST | 510 M2 | 40.800 Euro

SHITET PARCELE ME FORME TE RREGULLT DHE POZICION FANTASTIK, 510 M2, MUNDESI E SHKELQYER INVESTIMI PER NDERTIM BIZNESI OSE BANIMI

Botuar më 27/09/2021
40.800,00 euro

TEK GJIRI LALEZIT! 350M LARG DETIT

ME NJE PAMJE PIKTORESKE, FUSHE DRAC | 7.000 M2 | 455.000 Euro

Shitet ose jepet per ndertim (partner biznesi) toke, 7.000 M2, zone e miratuar per ndertim si: vila, hotele, etj.

Botuar më 27/09/2021
455.000,00 euro

BABRRU I VJETER

buze rruge | 2.000 M2 | 120.000 Euro

Shitet Toke – Ullishte, Mbjelle me 70 rrenje Ullinj 4 vjeçar, me hipoteke, 2.000 M2, Cmimi

Botuar më 27/09/2021
120.000,00 euro

SHITET TRUALL

Sanatorium , Tirane | 3.600 M2 | 1 Leke

Shitet truall, 3.600 M2, Prona disponon dokumentacion te rregullt. Cmimi I negociueshem!

Botuar më 27/09/2021
1 leke
)