Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PASKUQAN

ish rreparti ushtarak koder | 500 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet parcela ndertimore, 500 M2, gjendja: shume e mire, e rrethuar me avlli. parcela eshte me peme te ndryshme. Dokumentat ne proces legalizimi

Botuar më 20/10/2019
3.000.000 leke

KASHAR 1 QENDER, TEK POSTA,

prane mbikalimit te Kasharit, | 1.500 M2 | 52.500 Euro

Shitet toke, 1.500 M2, uje dhe drita, rruge e shtruar, infrastrukture te rregullt. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 18/10/2019
52.500,00 euro

PETRELE

fshati Barbas, shitet | 8.000 M2 | 7.500.000 Leke

Toke, 8.000 M2

Botuar më 18/10/2019
7.500.000 leke

KOMUNA PETRELE,

fshati Hekal, | 1.600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke,, 1.600 M2, me burim uji brenda tokes.

Botuar më 18/10/2019
3.000.000 leke

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30.000 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 18/10/2019
45.000.000 leke

FIER, LEVAN

fshati Shtyllas, me dalje ne rrethrrotullim | 11.000 M2 | 275.000 Euro

Shitet toke, 11.000 M2, gjendja: e mire, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/10/2019
275.000,00 euro

NE FILLIM TE AUTOSTRADES TIRANE DURRES

prane Kolegjit Turk | 12.500 M2 | 1.875.000 Euro

Shitet toke, 12.500 M2, me hipoteke, mundesi ndarje ne 2500-5000m². Zona ku ben pjese kjo siperfaqe toke eshte e miratuar per ndertim social kulturor dhe banim (Jo Agjensi)

Botuar më 18/10/2019
1.875.000,00 euro

VLORE

ne Vranisht | 300 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet truall, 300 M2, ndertese 95m², me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/10/2019
3.000.000 leke

RINAS

ne veri te aeroportit | 20.000 M2 | 840.000 Euro

Kembehet truall sipas vleres se tokes, 20.000 M2

Botuar më 18/10/2019
42,00 euro/m²

TIRANE, LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 1.500 M2 | 270.000 Euro

OKAZION! Shitet 1500m2 toke tek Liqeni i Thate.Ndodhet ne nnje nga zonat me te kerkuara, me leje ndertimi per vila dhe me dokumentacion te rregullt., 1.500 M2

Botuar më 17/10/2019
270.000,00 euro
)