Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES

afer Globe | 300 M2 | 95.000 Euro

Shitet toke, 300 M2, mundesi per ndertim pallati, me hipotek

Botuar më 07/04/2020
95.000,00 euro

SHKOZE

Buze unaze segmenti (Materniteti i Ri-Uzina e Autotraktoreve) | 7.000 M2 | 1.050.000 Euro

Shitet ose jepet per ndertim truall, 7.000 M2, me hipoteke, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 05/04/2020
1.050.000,00 euro

RRUGA 3 DËSHMORËT, YZBERISH, TIRANE

Pranë Casa Italia | 7.500 M2 | 975.000 Euro

Truall ndërtimi i përshtatshëm për shfrytëzim për objekte banimi dhe biznese, 7.500 M2

Botuar më 31/03/2020
975.000,00 euro
)