Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VLORE

Narte | 4 Dylym | 7.000.000 Leke

Shitet toke me tapi, planimetri te rregullt, shume afer me detin, toke mjaft cilesore dhe e bukur, shitet toke bujqesore, 4 Dylym, pershtatet per ndertese

Botuar më 22/04/2019
7.000.000 leke

RRUGA E KAVAJES

afer Globe | 300 M2 | 150.000 Euro

Shitet toke, 300 M2, mundesi per ndertim pallati, me hipotek

Botuar më 22/04/2019
150.000,00 euro

DURRES SHEN VLASH

Durres Shen Vlash | 12.500 M2 | 300.000 Euro

SHITET TOKE DHE SERA XHAMI. Ne Durres ne Shen Vlash SHITET toke me sip.12.500 m2 brenda se ciles jane te vendosura sera prej xhami funksionale per prodhime bujqesore. Serat mbulojne 2.500 m2 te tokes dhe jane te paisura me impiantin e ngrohjes dhe me impiantin e vaditjes. Cmimi 300.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com, 12.500 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/04/2019
300.000,00 euro

DURRES

ne Bishtkamez | 4.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 4.000 M2, me dokumenta. zone industriale

Botuar më 20/04/2019
60.000,00 euro

NE AUTOSTRADEN TIRANE DURRES

Perballe Mercedes-Benz | 3.650 M2 | 365.000 Euro

Shitet toke, 3.650 M2

Botuar më 19/04/2019
365.000,00 euro

RRUGA LEONARDO MURIALDO, RRUGA ALUSH FRAKULLA

Unaza e Madhe e Fierit, Ne Zone Qendrore me mundesi investimi, kryqezim rrugesh kryesore dhe ka PPV te miratuar | 5.000 M2 | 130.000 Euro

Shitet Toke, 5.000 M2, me Hipoteke e Certifikate Pronesie (ne pronesi te nje personi te vetem). Sherbimi+Bujqesore ne kufi me Banese per Leje

Botuar më 19/04/2019
130.000,00 euro

KASHAR

Liqeni Kasharit | 4.000 M2 | 480.000 Euro

Ne Tirane prane Rezervuarit te Kasharit SHITET toke me siperfaqe 4.000 m2. Toka ndodhet prane rruges se asfaltuar, mes ajrit te paster dhe qetesise dhe sherben per ndertim vilash.Cmimi 120 euro/m2Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 4.000 M2

Botuar më 17/04/2019
480.000,00 euro

LUSHNJE

komuna Terbuf | 14 Dylym | 5.110.000 Leke

Shitet toke, 14 Dylym, me certefikate pronesie

Botuar më 16/04/2019
5.110.000 leke

FIER,

Komuna Libofsh | 500.000 M2 | 2.000.000 Euro

Shitet toke bujqesore, sip.50 ha ose, 500.000 M2, me hipoteke te rregullt, toke e trashiguar. Çmimi

Botuar më 15/04/2019
2.000.000,00 euro

NE PLAZHIN E SPILLES-KAVAJE-DURRES

shitet | 3.000 M2 | 12.000.000 Leke

Ose nderroj truall, 3.000 M2, me pamje nga deti, prane Hotelit te Ri. Me dokumenta te rregullta pronesie

Botuar më 15/04/2019
12.000.000 leke