Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAVAJE

Ura e Dracit | 14.000 M2 | 140.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 14.000 M2, 1 ambjent, me hipoteke. Pershtatet per cdo lloj aktiviteti. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 22/08/2019
140.000,00 euro

LAGUNA E PATOKUT

Fshati Gurez , Lezhe | 12.500 M2 | 125.000 Euro

Shitet toke + Truall, 12.500 M2, e trasheguar dhe me hipoteke

Botuar më 22/08/2019
125.000,00 euro

BALDUSHK

Kocaj | 2.400 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet toke, 2.400 M2, Leje ndertimi per vile 1 kateshe. Dokumentet e pronesise te rregullta. Infrastrukture e ndertuar e rrugeve

Botuar më 21/08/2019
6.000.000 leke

FARKE PRANE RESTORANT "NARI"

prane restorant nari | 40.000 M2 | 3.200.000 Euro

40.000 M2

Botuar më 21/08/2019
3.200.000,00 euro

DURRES SHEN VLASH

Durres Shen Vlash | 12.500 M2 | 300.000 Euro

SHITET TOKE DHE SERA XHAMI. Ne Durres ne Shen Vlash SHITET toke me sip.12.500 m2 brenda se ciles jane te vendosura sera prej xhami funksionale per prodhime bujqesore. Serat mbulojne 2.500 m2 te tokes dhe jane te paisura me impiantin e ngrohjes dhe me impiantin e vaditjes. Cmimi 300.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com, 12.500 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2019
300.000,00 euro

1KM NGA AUTOSTRADA DURRES-TIRANE, RRUGA E FLLAKES (DURRES)

buze rruges kryesore | 14.000 M2 | 560.000 Euro

Shitet toke, 14.000 M2, me dokumenta te rregullta, uje, drita te garantuara, shitet komplet ose e ndare.

Botuar më 20/08/2019
560.000,00 euro

HELMEZ

Ne Nroq | 2.000 M2 | 180.000 Euro

Shitet toke, 2.000 M2, e pershtatshme per cdo lloj biznesi

Botuar më 20/08/2019
180.000,00 euro

KUCOVE

Postbllok | 1.000 M2 | 9.000.000 Leke

Shitet toke, 1.000 M2, me dokumentacion te rregullt

Botuar më 19/08/2019
9.000.000 leke

VOSKOPOJE

prane rr. Nektar Terpo dhe Fundo | 1.400 M2 | 55.000 Euro

Shitet toke are, 1.400 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 19/08/2019
55.000,00 euro

KAVAJE

Harizaj , Kavaje prane mbikalimit qe shkon ne plazhin Spille | 11 Dylym | 363.000.000 Leke

Shitet toke, 11 Dylym, me letra te rregullta per arsye emigrimi

Botuar më 19/08/2019
363.000.000 leke