Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION! ULET ÇMIMI NGA 35 NE 30 EURO/M2. NE DURRES

xhafzotaj, durres, prane ish stacionit zooteknik | 11.800 M2 | 354.000 Euro

11.800 M2, me dokumentacion te rregullt

Botuar më 07/03/2021
354.000,00 euro

MULLET SHITET TOKE

MULLET | 4.800 M2 | 220.000 Euro

Në Tiranë në Mullet SHITET Tokë me sipërfaqe 4.800 m2. Toka ndodhet pranë asfaltit, 3 minuta nga autostrada dhe disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 220.000 euro.Për çdo informacion kontaktoni nëCel. 0684109062E-mail. [email protected], 4.800 M2, gjendja: e mire

Botuar më 08/03/2021
220.000,00 euro

PRISKE E MADHE SHITET TOKA

Priske e Madhe | 1.300 M2 | 91.000 Euro

Në Tiranë në Priskë të Madhe SHITET Tokë 1.300 m2. Toka ndodhet pranë asfaltit, ka formë të rregullt dhe disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 91.000 euro.Për çdo informacion kontaktoni nëCel.0684109062E-mail. [email protected], 1.300 M2, gjendja: e mire

Botuar më 08/03/2021
91.000,00 euro

PRISKE E MADHE SHITET TOKE

PRISKE E MADHE | 1.600 M2 | 42.500 Euro

Në Tiranë në Priskë të madhe SHITET Tokë 1.600 m2. Toka ndodhet pranë rrugës, ka formë të rregullt dhe disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 42.500 euro.Për çdo informacion kontaktoni nëCel.0684109062E-mail. [email protected], 1.600 M2, gjendja: e mire

Botuar më 08/03/2021
42.500,00 euro

SUPER OKAZION! ULET ÇMIMI NGA 35 NE 30 EURO/M2. NE DURRES

xhafzotaj, durres, prane ish stacionit zooteknik | 11.800 M2 | 354.000 Euro

11.800 M2, me dokumentacion te rregullt

Botuar më 07/03/2021
354.000,00 euro

MARIKAJ

autostrada Tirane-Durres | 1.700 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera toke (ose shitet 80 euro/m²), 1.700 M2

Botuar më 06/03/2021
50.000 leke

KASHAR

perballe kastratit, prane Mobileri Ajax | 600 M2 | 53.000 Euro

Shitet toke me sip, 600 M2, e pershtatshme per ndertim. Me hipoteke. Te interesuarit te kontaktojne ne whats' app ne nr anglez

Botuar më 06/03/2021
53.000,00 euro

TOKE ARE NE SHITJE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES (ID 4191029)

Ne autostraden Tirane-Durres | 3.650 M2 | 370.000 Euro

Shitet 3650 m² toke are, me hipoteke, buze rruge, drita dhe uje 24 ore. E pershtatshme per cdo lloj investimi, Mundesi Edhe per bashkepunim biznesi., 3.650 M2, Property ID : 4191029 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/03/2021
370.000,00 euro

PRANE AUTOSTRADES TIRANE DURRES

Prane Autostrades Tirane Durres | 13.500 M2 | 330.000 Euro

Prane autostrades Tirane-Durres rruga e Shtypshkronjes Mileniumi i Ri SHITET ose NDERROHET toke me siperfaqe 13.500 m2. Toka ndodhet ne zone kapanonesh dhe magazinash dhe ndodhet ngjitur me rrugen.Cmimi 330.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. [email protected], 13.500 M2

Botuar më 03/03/2021
330.000,00 euro

PORTO ROMANO DURRES

PORTO ROMANO DURRES | 16.500 M2 | 445.500 Euro

Në Durrës në zonën industriale të Porto Romano SHITET tokë me sip062 16.500 m2 drejtkëndësh me përmasa 87 X 190 metra. Toka e përshtatshme për biznese të ndryshme, kapanone, magazina, fabrika prodhimi ndodhet në një zonë me zhvillim industrial e lidhur kjo dhe me ndërtimin e Portit të Ri. Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 27 euro/m2. INFO. Cel. 0684109062, E-mail. [email protected], 16.500 M2

Botuar më 03/03/2021
445.500,00 euro

DOMJE TIRANE

Domje Tirane | 1.500 M2 | 75.000 Euro

Ne Tirane ne fshatin Domje SHITET toke me siperfaqe 1.500 m2. Toka eshte me Certifikate Pronesie dhe eshte shume e pershtatshme per ndertim banese.Cmimi 75.000 euroPer cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062E-mail: [email protected], 1.500 M2

Botuar më 03/03/2021
75.000,00 euro
)