Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Premium

KERKOJ KUJDESTARE

Nje femije, Puna 24 ore, Paga 40.000 Leke

Botuar më 24/03/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE,

Mosha deri 45 vjeçe, te jete korrekte dhe te mbaje ambientin paster, kerkohet per nje kohe te gjate, do bej pastrim dhe mund te beje dhe nje vakt gatim, preferohet nga zona Laknas,, Berxull sepse eshte me afer. Orari 8.00-15.00 (7 ore) e diela pushim. Paga 24.000 leke, Adresa: Tek kulla Vorbsit, afer lokal Xhorxhit

Botuar më 23/03/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Kerkoj | 40 M2 | 12.000 Leke

Ne profesionin tim si kujdestare per te moshuar (qofte burre apo grua), jam nje zonje 50 vjec me nje eksperience 20 vjecare, Rruge Ali Demi

Botuar më 23/03/2018
12.000 leke

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, turni III vetem femra ose te kujdesem per nje femije

Botuar më 23/03/2018

KERKOJ

Kujdestare per te moshuar (Per nje zonje te moshuar, me pak probleme shendetsore). Te jete e moshes 40-45 vjec. Te kete eksperience pune. Orari dhe paga me marreveshje, 21 Dhjetori

Botuar më 23/03/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar. Me eksperience pune 12 vjecare., Tirane

Botuar më 22/03/2018

KERKOJ NJE BABYSITTER

Per 3 muaj per nje femije 1-vjec ne Gjermani.Periudha 12.04-12.07.2018Ofroj strehim, ushqimin, bileten e avionit, pagese 1000 Euro/3 Muaj

Botuar më 22/03/2018

BEJME: RIPARIME, MONTIME

- ÇMONTIME KUZHINASH DHE DHOMA GJUMI. TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE:

Botuar më 22/03/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM, SI SPECIALIST BULMETI PER BAXHO QUMESHTI,

Me eksperience pune shume vjeçare ne kete zanat, kerkoj te punesohem si Baxhoxhi.

Botuar më 22/03/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si Sanitare ne Lloto sport, zyre, shkalle pallati etj, vetem 2-3 ore ne dite

Botuar më 21/03/2018