Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Top

SUPER OKAZION!!!

Shitet Makineri per Prodhim te Akullores, marka Staff, viti 2015, me kapacitet 7L ne ...

Botuar më 20/04/2018
3.900,00 euro

SHITEN PAISJE LOKALI,

Ekspres cimbali+mulli, makine akulli, 3 frigorifer kollone.

Botuar më 16/04/2018
250.000 leke

SHITET FURRE PICE

Me gaz, ne gjednje shume te mire, kapaciteti 6 pica

Botuar më 25/04/2018
65.000 leke

BANAK PUNE ME 2 POSTE

Ngjyra venge/pana. Te perfshira ne cmim jane 2 pasqyra dhe lavamanet me 2 grupe, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini”

Botuar më 25/04/2018
32.000 leke

LAVATEST

Gjendja: shume e mire, per parukeri, ngj e zeze, E gjeni tek SHTEPIA E OFERTAVE 2,Rr Sulejman Delvina, prane shkolles VASIL Shanto

Botuar më 25/04/2018
22.000 leke

RAFT ME 2 KANATA XHAMI

Gjendja: shume e mire, dhe 2 kanata druri, ngj venge, E gjeni tek SHTEPIA E OFERTAVE 2, Rr Sulejman Delvina, prane shkolles Vasil Shanto

Botuar më 25/04/2018
13.000 leke/muaj

SHITET BRUMATRICE

Gjendja: shume e mire, 20kg, monofaze, 80.000leke, makine grirese mishi, monofaze, Tirane

Botuar më 25/04/2018
70.000 leke

SHITET

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.200.000 Leke

Gjendja: shume e mire, krevat masazhi

Botuar më 25/04/2018
1.200.000 leke

SHITEN PAJISJE GOMISTERIE

Gjendja: e mire, kompresorm happese gomash, 2 pistoleta, 2 krika etj, Kamez

Botuar më 25/04/2018
1.200,00 euro

SHITET BILARDO

Ne gjendje te mire, pak e perdorur, e kompletuar

Botuar më 24/04/2018
70.000 leke

SHITET PAISJE PER KATOPICETA

(letra duarsh) prodhim Gjerman, me dy bojra, 100KG per 2.5 ore, ne gjendje shume te mire, cilesi shume e mire.

Botuar më 24/04/2018

SHITEN PAISJE FASD FOODI

Shume cilesore, frigorifer profesional, 14 tasa me ajer, 2 cop 1,5 m secila, fritez me gaz, llamp patate, Pjekse pulash, ngrohse byreku, Pjekse gjiro 3 kateshe

Botuar më 24/04/2018
350.000 leke