Njoftime Top

SHITET BIZNESI LOKAL NATE “PULSE CLUB”

Biznes I ngritur prej nje viti, klientele e rregullt, e kompletuar totalisht me kusht...

Botuar më 18/03/2018
25.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNESI KOPESHT DHE ÇERDHE, AKTUALISHT NE PUNE, ME KAPACITET MAKSIMAL ME 50 FEMIJE TE REGJISTRUAR!

Shitet bashke me ambientin. I pajisur me liçense per ushtrim aktiviteti. Kati I bani...

Botuar më 15/03/2018
180.000,00 euro

SHITET BIZNESI I DYQAN KOZMETIK

Biznes I ngritur prej tre vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme., Rr. &quot...

Botuar më 12/03/2018

OKAZION! FAST FOOD PROFESIONISTI SHET BIZNESIN AKTIVITETI: 1. SUFLLAQE 2.FAST FOOD 3.KREPERI 4.ZGARE 5.BAR KAFE.

Kapaciteti 16 tavolina. Ambient dy katesh, 80m² kati I dhe 20m² kati II. Qeraja e l...

Botuar më 12/03/2018
12.000,00 euro

SHITET BIZNES FUNKSIONAL "BAR KAFE"!!

Me pune dhe klientele te sigurte, aktualisht ne pune, xhiro ditore e konsiderueshme. Adresa: Ambjenti ndodhet midis Pazarit te Ri dhe ATSH-s

Botuar më 20/03/2018
10.000,00 euro

DYQAN ME QERA

Gjendja: shume e mire, Jepet dyqani me qera 25m2 ne rr.Hoxha tasim shume prane Pazarit, Dyqani eshte shume i aksesushem nka kalimtaret., RR.HOXHA TASIM ,100 MBI PAZARIN E RI

Botuar më 19/03/2018
250.000 leke/muaj

OKAZION SHITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Okazion, shitet biznesi butik per femra buze rruge te rruga Bardhyl, Tirane vetem 4300 euro.Veshje te te gjitha stineve te ardhura nga jashte, 4 manekina, rrafte mbajtese rrobash., Rruga bardhyl perball boka caffe

Botuar më 19/03/2018
4.300 euro

SHITET AKTIVITETI ZGARE RESTORANT

Funksional me klientele, Rr. Komuna parisit

Botuar më 19/03/2018
1,00 euro

SHITEN VASKA PESHKU

Gjendja: e mire, 2 vaska me sip totale 44000m2 , me letra te rregullta

Botuar më 19/03/2018

LICENSE ME QERA

Per farmaci, Tirane

Botuar më 19/03/2018
20.000 leke

SHITET BIZNESI NE GJENJDE FUNKSIONALE PARFUMERI ME RIMBUSHJE, KOZMETIK DHE BIZHUTERI TE PUNUAR NE MENYRE ARTIZANALE ME GURE NATYRAL.

Mundesi shume e mire per te filluar nje biznes te vecante ne llojin e vete si dhe fitim te kenaqshem, klientele e rregullt, shitet se bashku me stokun aktual, .Shitet per arsye emigrimi. Adresa:Asim Vokshi, prane Harry Fultz

Botuar më 19/03/2018

SHITET BIZNESI LOKAL NATE “PULSE CLUB”

Biznes I ngritur prej nje viti, klientele e rregullt, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore., Unaza e Re, Rruga Mikel Maruli

Botuar më 18/03/2018
25.000,00 euro

SHITET BIZNESI LOKAL NATE “PULSE CLUB”

Biznes I ngritur prej nje viti, klientele e rregullt, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore., Unaza e Re, Rr. “Mikel Maruli”

Botuar më 18/03/2018
25.000,00 euro

SHITET FARMACI

E kompletuar dhe e konsoliduar ne pune, rruga 3 deshmoret, yzberisht

Botuar më 16/03/2018