Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Premium

Ford Transit

viti i prodhimit 2002 | 380.000 Leke

Me dokumenta te rregullta

Botuar më 23/03/2018
380.000 leke

Ford tranzit

viti i prodhimit 2011 | 10.500.000 Euro

180 km, kambio: manuale, 2.4 cc, nafte, 2 dyer, 3 vende, ngjyra: e bardhe, 3.5 T, me dogane te paguara dhe siguracione deri ne fund te tetorit okazion shitet per arsye emigrimi, shitet fugon

Botuar më 17/03/2018
10.500.000,00 euro

Ford Tranzit

150.000 Leke

Dopio gom. Letrat te mbaruara

Botuar më 16/03/2018
150.000 leke