Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Premium

Njoftime Top

Toyota Prius

viti i prodhimit 2014 | 17.500 Euro

20.920 km, ngjyra: e zeze, super full opsion, touch screen, start button,. kamera par...

Botuar më 16/03/2018
17.500,00 euro

Audi A4,

viti i prodhimit 2003 | 3.400 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: e zeze, dokumenta te rregullta, ne gjendje shume te mire pune,

Botuar më 25/03/2018
3.400,00 euro

Mercedez benz Klass AC

4.700 Euro

Me benzine, 2000 kubiksh. Me kambio automatike. Ngjyre argjendi, Viti 2003. Gjendja shume e mire.

Botuar më 24/03/2018
4.700,00 euro

Audi A5

viti i prodhimit 2008 | 12.000 Euro

185.000 km, kambio: manuale, 3.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 2 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, ne gjendje shume te mire, me te gjithe dokumentacionin e rregullt te kryera ne muajin Janar 2018, full options.

Botuar më 24/03/2018
12.000,00 euro

Renault Clio

viti i prodhimit 2003 | 1.800 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, kondicioner, me dokumenta te sapo paguara

Botuar më 24/03/2018
1.800,00 euro

Toyota Rav 4

7.300 Euro

Dogan e paguar, te ardhura nga suedia kambio manuale, karburanti nafte, sistem dvv, kondicioner, fjala e fundit full option, shiten dy makina 22.000 km, njera i perket vitit 2010 me cmim 10400 euro dogan e paguar dhe tjetra 2008

Botuar më 23/03/2018
7.300,00 euro

Renault Megane

viti i prodhimit 2000 | 1.900 Euro

150.000 km, kambio: automatike, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: blu, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, Renault Megane , 1.6 benzine , prodhim ( dhjetor 1999) , kambio automatike , 150 000 km ORIGJINALE , radio/ cd player, airbag , abs , kondicioner , sedilje me ngrohje, hapje me pult , konsumi 7 l / 100 km . Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, e gatshme per cdo prove

Botuar më 23/03/2018
1.900,00 euro

Audi

4.500 Euro

A4 me portobagazh 2005, 1.9 nafte, ngjyre e zeze, manuale. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 23/03/2018
4.500,00 euro

Ford Transit

viti i prodhimit 2002 | 380.000 Leke

Me dokumenta te rregullta

Botuar më 23/03/2018
380.000 leke

Opel

1.500 Euro

Vectra benzine, automatike, 1999

Botuar më 23/03/2018
1.500,00 euro

Fiat Bravo

viti i prodhimit 1999 | 1.200 Euro

1.2 cc, benzine, ngjyre argjendi, e mirembajtur, me dokumenta te rregullta

Botuar më 23/03/2018
1.200,00 euro