Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Premium

UNAZA E RE

siper Alpha Bank, ne rruge kryesore | 130 M2 | 130.000 Leke

Shitet zyre,kati I banim, aktualisht e dhen me qera per zyra juridike, me hipoteke, e ndare me 5 ambiente, 2 banjo, 130 M2, plus garazhd, 30m², me hipoteke. 6000 Euro I diskutueshem dhe zyra

Botuar më 23/03/2018
1.000 leke/m2

NE ZONEN E LIQENIT TE THATE

ne Rr. "Hamdi Garunja" | 100 M2 | 120.000 Euro

Me sheshpushim perpara. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe eshte I pershtatshem per zyra, bar-caffe etj., 100 M2, Ambjenti eshte I ndare ne 2 dyqane dhe mund te shitet dhe me vete. Cmimi total per 2 dyqane 95.000 Euro Total ose

Botuar më 22/03/2018
1.200,00 euro/m2

PRANE SHESHIT “AVNI RUSTEMI”

TE PAZARI I RI | 120 M2 | 110.000 Euro

Shitet zyre cilesore sip. 60 m2 me hipoteke plus mezanine 60 m2., 120 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 20/03/2018
110.000,00 euro

PRANE QENDRES, TE GALERIA

(ISH KINEMA “17 NENTORI”) | 28 M2 | 64.000 Euro

Zyre cilesore, kati II. Me hipoteke, 28 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 20/03/2018
64.000,00 euro

RRUGA "DERVISH HIMA"

TE "AMBASADOR 3" | 137 M2 | 247.000 Euro

Shitet zyre per investim me qira te garantuar 1152 Euro/muaj deri ne Dhjetor 2021, kati 4. Me hipoteke, 137 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 20/03/2018
247.000,00 euro

OKAZION !!! BULEVARDI MURAT TOPTANI

te info soft | 47 M2 | 105.000 Euro

Shitet zyre ne katin e 3 e ndare ne 2 ambiente me siperfaqe 47m2. Zyra shitet me cmim okazion , gjithashtu mund te jepet dhe me qera 500 euro., 47 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/03/2018
105.000,00 euro