Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Premium

Njoftime Top

Klinika dentare "Dentalux" Kërkon të punësojë Asistente

Asistente dentare. Te jete diplomuar ne Asistence Dentare ose Infermieri. Te kete min...

Botuar më 22/03/2018

Helens shpk Kërkon të punësojë Agjent

Forex ne gjuhen italiane. Ofrohen:Kushte te mira pune. Paga 400 Euro baze+FTD. Broker...

Botuar më 22/03/2018

KOPESHTI ANNA’S Kërkon të punësojë Mesuese

Per klasat e para dhe te dyta., Adresa: Rr. “Karaman Ylli”, prane TV Klan

Botuar më 20/03/2018

KOPESHTI ANNA’S Kërkon të punësojë Edukatore

Per kopesht dhe çerdhe., Adresa: Rr. “Karaman Ylli”, prane TV Klan

Botuar më 20/03/2018

Kompania Fanner Kërkon të punësojë Menaxher shitjesh

/ Agjent, dere me dere per tiranen dhe rrethet me eksperience pune paga shume e mire,...

Botuar më 19/03/2018

AGJENSI ZAGORIA TRAVEL Kërkon të punësojë Staf

Kohe e pjesshme dhe kandidatet duhet te jene me eksperience pune, Adresa: Zogu i Zi, ...

Botuar më 16/03/2018

FABRIKE KEPUCESH Kërkon të punësojë Punetore

Dore. Paga e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. “Siri Kodra”, perballe Frigorife...

Botuar më 16/03/2018

Inpulse Bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek kompleksi Dinamo

Botuar më 22/03/2018
E kenaqshme

Klinika dentare "Dentalux" Kërkon të punësojë Asistente

Asistente dentare. Te jete diplomuar ne Asistence Dentare ose Infermieri. Te kete mininmalisht 2 vjet eksperience ne fushen e dentistrise. Te kete sjellje dhe komunikim te shkelqyer profesional. Per me teper Ju lutemi dergoni CV tuaj ne adresen tone te emailit

Botuar më 22/03/2018

Helens shpk Kërkon të punësojë Agjent

Forex ne gjuhen italiane. Ofrohen:Kushte te mira pune. Paga 400 Euro baze+FTD. Broker 260 leke+passaggio. Bunuse ditore, javore, mujore. Orari I punes eshte nga e hena ne te premte (10.00-14.00 dhe 15.00-19.00). Staf I kualifikuar dhe bashkepunues, Adresa: Pazari Ri

Botuar më 22/03/2018

FAST FOOD "MERAKLIU" Kërkon të punësojë Punonjese fast-food

Paga e kenaqshme, me eksperience pune, Tiranë, Adresa: 21 Dhjetori 20m poshte postes

Botuar më 22/03/2018

FAST FOOD "MERAKLIU" Kërkon të punësojë Shitese

Paga e kenaqshme, me eksperience pune, Tiranë, Adresa: 21 Dhjetori 20m poshte postes

Botuar më 22/03/2018

Bar coffee toffee Kërkon të punësojë Pastruese

Paga: 22000+siguracione Leke |

Te kete punuar me perpara ne Bar mosha deri ne 50 vjec, Tiranë, Adresa: Tre Deshmoret Yzberisht

Botuar më 22/03/2018
Paga: 22000+siguracione Leke

KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë Edukatore

Per grup moshen 2 deri 3 vjeç. Te kete arsimin perkates, Tiranë, Adresa: Rr. “Ali Shefqeti”, Shkoze, prane ish Uzines Traktori

Botuar më 22/03/2018

BAR HEIMAT Kërkon të punësojë Motorrist

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Me motorrin e firmes, Adresa: Yzberisht, perball karburant Alpet

Botuar më 22/03/2018
e kenaqshme

MEDUZA'S IRISH PUB Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Te kene aftesi te mira komunikimi. Te jene te afte per pune ne grup. Te kene njohuri te mira te gjuhe Angleze, Adresa: Rr. “Elbasanit

Botuar më 22/03/2018

Piceri Kreperi Fast Food Kërkon të punësojë Motorrist

Me motorrin e tij. Me eksperience pune. Paga 30000 leke per 8 ore pune, Adresa: Rruga Mine Peza

Botuar më 22/03/2018