Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ASTIR

Prane pallateve ''Everest'' | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira hyrje 2+1 i pozicionuar ne katin e 1 te nje vile., 80 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

Botuar më 17/01/2022
35.000 leke/muaj

DON BOSKO

don bosko | 100 M2 | 400 Euro

Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje vile, shtepia eshte e ndar ne 2 dhoma gjumi 1 sallon 1 tualet dhe 1 verand. shtepia ndodhet n e zon shum te mire dhe te qet pran qendres, si zon ka shum akses., 100 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2022
400 euro/muaj

ASTIR

Pallatet Everest | 88 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira kati i 1 i nje vile., 88 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

Botuar më 17/01/2022
35.000 leke/muaj

JEPET ME QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA GRAMOZ PASHKO PRANE QYTET STUDENTIT (ID 4251190)

Prane Qytet Studentit ne rrugen Gramoz Pashko | 130 M2 | 550 Euro

Jepet kati 3 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, koridor, 2 tualete, 3 ballkone. Jepet e mobiluar, me parket. Cmimi 550 euro, 130 M2, Property ID : 4251190 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2022
550,00 euro

DON BOSKO

don bosko | 100 M2 | 400 Euro

Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje vile, shtepia eshte e ndar ne 2 dhoma gjumi 1 sallon 1 tualet dhe 1 verand. shtepia ndodhet n e zon shum te mire dhe te qet pran qendres, si zon ka shum akses., 100 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2022
400,00 euro/muaj

SHTEPI PRIVATE NE SHITJE - TEK KOMISARIATI NR.4 ID: BILLION1483

Komisariati nr.4 , Kinostudio | 170 M2 | 117.000 Euro

Shitet shtepi private e ndodhur ne zonen e Kinostudios me akses te menjehershem ne rruge kryesore,me siperfaqe trualli 170m2 dhe siperfaqe ndertimi 95m2. Shtepia organizohet nga 2 dhoma gjumi ,1 sallon te bollshem se bashku me kuzhinen , 1 tualet,1 dhome e vogel e perdorur si magazine por e planifikuar per tuelet,1 ballkon dhe nje oborr te bollshem., 170 M2, 4 ambjente, totali i kateve 1, 41 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: shume e mire, Eshte nje kateshe po e projektuar per te ngritur edhe kate te tjera me tej.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.

Botuar më 17/01/2022
117.000,00 euro

SHTEPI PRIVATE NE SHITJE - TEK KOMISARIATI NR.4 ID: BILLION1483

Komisariati nr.4 , Kinostudio | 170 M2 | 117.000 Euro

Shitet shtepi private e ndodhur ne zonen e Kinostudios me akses te menjehershem ne rruge kryesore,me siperfaqe trualli 170m2 dhe siperfaqe ndertimi 95m2. Shtepia organizohet nga 2 dhoma gjumi ,1 sallon te bollshem se bashku me kuzhinen , 1 tualet,1 dhome e vogel e perdorur si magazine por e planifikuar per tuelet,1 ballkon dhe nje oborr te bollshem., 170 M2, 4 ambjente, totali i kateve 1, 41 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: shume e mire, Eshte nje kateshe po e projektuar per te ngritur edhe kate te tjera me tej.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.

Botuar më 16/01/2022
117.000,00 euro

SHTEPI ME QERA SELITE,

tek lavazhi | 18 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 18 M2, i mobiluar, hyrje me vehte.

Botuar më 15/01/2022
12.000 leke

ISH TREGU ELEKTRIK

Ish Tregu elektrik | 180 M2 | 380 Euro

Në Tiranë tek ish Tregu Elektrik jepet me QERA kati i dytë i një Vile 2 kate. Apartamenti 3+1 me sipërfaqe 180 m2, përbëhet nga veranda, ambjent gatim ngrënie ndënje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe parkim për makinën. Apartamenti është totalisht I mobiluar. Çmimi 380 euro/muaj.Për çdo informacion kontaktoni në Cel. 0684109062,E-mail. [email protected], 180 M2, 180 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/01/2022
380,00 euro/muaj

NDARJE QERAJE - TEK ZONA E SANATORIUMIT,

Rr. “Shefqet Ndroqi” | 40 M2 | 5.000 Leke

Kerkohen 1-2 vajza per ndarje qeraje, ap.1+1, 40 M2, kati 1, i mobiluar, Çmimi per person

Botuar më 14/01/2022
5.000 leke
)