Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION!!! RRUGA 5 MAJI

prane qendres Concord | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 ne nje vile 4 kateshe, 90 M2, vendparkim, e mobiluar luks me mobilim te ri, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje, kondicioner, panel diellor, internet, dyshemeja me lesh xhami, oborr, 2 ballkone, grill. Preferohen te huaj

Botuar më 12/12/2019
400,00 euro

DURRES

Afer Zyres se Postes, Spitalle | 1.000 M2 | 600 Euro

Japet me qera Vile-shtepi 130 m2. bashke me Magazine Bisnesi mbi 500 m2 me dokumenta te regullta bisnesi e banimi, qe jane te kompozuara njera mbi tjetren ne nje ndertese unike tre kateshe. Jepen me qera te dyja se bashku, çmimi eshte per tu negociuar ne rast interesimi serioz e kohegjate, e rrethuar me oborr dhe avlli, me parkexh dhe me kancel autonom, me lulishte dhe peme, 1.000 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Japet me qera Vile-shtepi 130 m2. bashke me Magazine Bisnesi mbi 500 m2 me dokumenta te regullta bisnesi e banimi, qe jane te kompozuara njera mbi tjetren ne nje ndertese unike.

Botuar më 12/12/2019
600,00 euro/muaj

RRUGA BABE REXHA

fundi saj | 25 M2 | 11.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, ne nje vile 2 kateshe, 25 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 12/12/2019
11.000 leke/muaj

RR. SABAUDIN GABRANI

tek Qyteti i nxenesve | 70 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne nje vile 4 kateshe, 70 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, preferohen familjare

Botuar më 12/12/2019
17.000 leke/muaj

RR. 5 MAJI

prane Concord | 60 M2 | 7.000 Leke

Kerkohen 2 djem per ndarje qeraje, ap.1+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 12/12/2019
7.000 leke/person

TEK FABRIKA E BIRRES TIRANA

ne shtepi private | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 12/12/2019
15.000 leke

RR. “SIKRI KODRA”

perballe Ambulances se lagjes 4 | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera kati II I nje vile dy kateshe, 100 M2, bosh, Me 700m² truall, I perfshtatshem per biznes ose banim. Cmimi mre truall i diskutueshem dhe pa truall

Botuar më 12/12/2019
30.000 leke

RR. URA

tek Ura e Gjeroses | 100 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 100 M2, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 11/12/2019
23.000 leke

RR. DON BOSKO

tek hotel Ferrari | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere ne nje shtepi private, 40 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 11/12/2019
15.000 leke

RR. ARTAN LENJA

pas konvikteve te Inxhinierise se Ndertimit | 140 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, ne nje shtepi private, 140 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, parapagm 2 muaj, me kontrate per familjare

Botuar më 10/12/2019
30.000 leke/muaj
)