Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Rr. Stavri Themeli | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 60 M2, kati 2, i mobiluar, Nuk bashkepunoj me agjensi

Botuar më 13/05/2021
25.000 leke

LAPRAKE

prane Bar Oslo | 70 M2 | 25.000 Leke

Laprake, prane Bar Oslos, jepet me qera 1+1 ne katin e 2 te nje Vile, siperfaqe 70 m². Hyrja organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, dhe hyrje me vehte.Jepet me qera 25000 Lek ne muaj., 70 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
25.000 leke/muaj

RR. "URA"

perballe Rajonit nr.4, fundi i rruges Tasim Shehu | 1.000 M2 | 100 Euro

Jepen me qera 2 ap.ne shtepi private 2+1 secila, kati I, sip.ndertimi 100m² secila dhe sip.trualli secila, 1.000 M2, cmimi 15.000 leke secila ose Shitet ne total 2000m², e rrethuar, me certifikate pronesie. Shitet per arsye emigrimi. Cmimi shitjes

Botuar më 13/05/2021
100,00 euro/m²

MISTO MAME

200m nga rruga kryesore | 75 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 75 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 12/05/2021
16.000 leke

SAUK I VJETER

jepet | 80 M2 | 22.000 Leke

Me qera 2+1, 80 M2, kati I, shtepi private, e kompletuar. Me oborr.

Botuar më 12/05/2021
22.000 leke

PASKUQAN,

rr. "Lidhja Prizrenit" | 70 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 1 banjo, hyrje e mobiluar, sobe gatimi. Uji brenda ne cmim.

Botuar më 12/05/2021
10.000 leke

LAGJA "ALI DEMI", PRANE KOMPLEKSIT KONTAKT,

rr. "Pasho Hysa" | 70 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 70 M2, hyrje e mobiluar dhe teper komode. Jepet per familje ose çift. (jo studente).

Botuar më 12/05/2021
15.000 leke

RRUGA JORDAN MISJA

tek rruga Rreli | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 50 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 12/05/2021
20.000 leke

RRUGA VLLAZEN HUTA

vila nr. 103 | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, dublex, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 12/05/2021
20.000 leke

BULEVARDI ZOGU I

Bulevardi Zogu I | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1 ne katin e 3 te nje Vile 5-kateshe, i mobiluar, siperfaqe 75 m². Vila organizohet nga dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 kondicioner, tualet, ballkon.Jepet me qera 300 euro ne muaj., 75 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 11/05/2021
300,00 euro/muaj
)