Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SELITE E VOGEL

RRUGA HAJDAR TAFA | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 04/03/2021
20.000 leke

RRUGA BARDHYL

ne kryqezim me rrugen Qemal Stafa | 32 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 32 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 04/03/2021
25.000 leke

RR BERIT BEKER PRAPA ISH DOGANES

Astir | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet kati i pare i viles per familjare, 100 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/03/2021
30.000 leke/muaj

RR.BESNIK CEKA

prane fushes se futbollit Laparke | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne nje shtepi private, 55 M2, kati 2, i mobiluar, e pershtatshme per 2 studente

Botuar më 04/03/2021
20.000 leke

NDERMJET QYTETIT STUDENTI

dhe tregut Elektrik, 200 mbi kompleksin Grand | 60 M2 | 7.000 Leke

Kerkohet nje djale per ndarje qeraje ne ap. 1+1, 60 M2, kati 1, e kompletuar, me garazhd. Te jete i punesuar. (ose dhoma me vehte 10.000 leke).

Botuar më 04/03/2021
7.000 leke/person

RR. KADRI KERCIKU

ne Qytet Studenti | 35 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 35 M2, kati 2, i mobiluar, e pershtatshem per vajza ose cift

Botuar më 03/03/2021
20.000 leke

RR. IDRIZ DOLLAKU

tek fusha Ali Demi, buze rruge kryesore | 450 M2 | 900 Euro

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private, sp ndertimi 200m² dhe oborr 250m², 450 M2, vendparkim, i mobiluar, per biznes, per kopesht, shoqata, azile, furre buke pasticeri. paradhenie per 3 muaj

Botuar më 03/03/2021
900,00 euro

RR."ALI RIZA KOLONJA"

tek Pallati Sportit Asllan Rusi | 33 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garsoniere,shtepi private, 33 M2, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
17.000 leke

RR. STAVRI THEMELI

mbrapa qendres Globe | 70 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 70 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
250,00 euro/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

ne hyrje te rruges | 25 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 25 M2, kati 1, i mobiluar, preferohen vajza

Botuar më 03/03/2021
2.000 leke
)