Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PERBALLE UNIVERSITETIT NEW YORK

tek porta e Kodres se Diellit, jashte rezidences | 100 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera Kati i pare i nje vile, per dyqan ose banim, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 21/08/2019
18.000 leke

TEK ISH PARKU AUTOBUZAVE

30m nga Shkolla Dhora Leka | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 21/08/2019
25.000 leke

RR. HOXHA TAHSIM

afer Shkolles | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 20/08/2019
20.000 leke

PAS AMBASADES ANGLEZE

rruga e Durresit | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera kati 1 dhe 2 i nje vile, 120 M2, 8 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me oborr

Botuar më 20/08/2019
30.000 leke/muaj

RRUGA E ELBASANIT

prane vilave Amerikane | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, ne nje shtepi private, 40 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2019
13.000 leke

RR. ARTAN LENJA

pas konvikteve te Inxhinierise se Ndertimit | 140 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, ne nje shtepi private, 140 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, parapagm 3 muaj, me kontrate per familjare

Botuar më 20/08/2019
30.000 leke/muaj

RR. VEDAT KOKONA

prane Fakultetit te Mjeksise | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, i mobiluar, preferohen studente (vajza)

Botuar më 20/08/2019
20.000 leke

RR. HAMDI CULLHAI

ish Vizion+, ne Misto Mame | 70 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 70 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 20/08/2019
10.000 leke

RR. “SIRI KODRA”,

prane ish punishtes se pastave | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 2, i mobiluar, uje dhe drita brenda ne cmim

Botuar më 20/08/2019
30.000 leke

RR. ARTAN LENJA

tek Nyja e betonit | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 25 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/08/2019
15.000 leke/muaj