Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE FUND TE RRUGES "DON BOSKO",

mbrapa Filantos, perballe gjykates Administrative, ngjitur me stacionin e autobsit, | 70 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, sip, 70 M2, kati 2, totalisht e mobiluar, arredim bashkohor, me kamera sigurie, hyrje me vehte,

Botuar më 16/07/2018
22.000 leke

NDERMJET QYTET STUDENTIT,

dhe tregut Elektrik, 200 mbi kompleksin Grand, | 60 M2 | 7.000 Leke

Kerkohet nje djale per ndarje qeraje ne ap. 1+1, 60 M2, e kompletuar, me garazhd. Te jete i punesuar.

Botuar më 14/07/2018
7.000 leke/person

SELITE

tek ambulanca | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 65 M2, kati 1, i mobiluar, per cifte

Botuar më 14/07/2018
20.000 leke/muaj

3 VELLEZRIT KONTI

vilat Amerikane | 80 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera kati I dhe III, 2+1, 80 M2, e mobuluar.

Botuar më 13/07/2018
15.000 leke

UZINA TRAKTORI,

tek News 24 | 26 M2 | 6.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 26 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 13/07/2018
6.000 leke

RR. NJAZI MEKA

allias | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 110 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 13/07/2018
30.000 leke

RR."BABE REXHA"

Fusha e Aviacionit | 20 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera dhome ne shtepi private, 20 M2, i mobiluar

Botuar më 13/07/2018
12.000 leke

RRUGA E ELBASANIT, (TRE VELLEZERIT KONDI),

tek Vilat Amerikane, prane shkolles "Viktor Hygo", | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 dhe 3+1, sip. per secilen, 80 M2, 1 banjo, hyrje te mobiluar, uje dhe dria 24h, kati II dhe III, internet, parkim. Preferohen familjare jo me shume se 3 persona ose te huaj. Çmimi 19.000 leke dhe

Botuar më 13/07/2018
20.000 leke

NE FUND TE RR. “DON BOSKO”,

tek shinat e trenit, | 65 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera ap.1+1 ne shtepi private, 65 M2, kati 2, bosh

Botuar më 13/07/2018
13.000 leke/muaj

RR. BABE REXHA

mbrapa qendres Globe | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 40 M2, kati 1, 1 banjo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, parkim para shtepise

Botuar më 13/07/2018
20.000 leke/muaj