Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMBINAT, PRANE ISH ZJARRFIKSES,

100m larg Rajonit te Policise | 180 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera shtepi 4+1, 180 M2, E mobiluar totalisht, 2 korridore, me oborr.

Botuar më 04/07/2020
23.000 leke

RR.TODI SHKURTI

perballe Kompleksit Grand | 45 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 45 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 04/07/2020
20.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT

tek ish shkolla e partise | 18 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, ne nje shtepi private, 18 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 04/07/2020
10.000 leke

RR. "5 MAJI",

afer Tregut | 45 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 45 M2, 1 banjo, i mobiluar, hyrje me vehte, me parkim, shtepi private

Botuar më 04/07/2020
12.000 leke

RR. “BESA”,

jepet me qera, | 80 M2 | 20.000 Leke

2+1 me parket, 80 M2, kati 2, i mobiluar, ne vile 3-kateshe, me dere te blinduar, porte hekur

Botuar më 04/07/2020
20.000 leke

RR. 5 MAJI

prane shkolles "Tirana Jone", | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar, e pershtatshme per vajza

Botuar më 04/07/2020
20.000 leke/person

RR. DON BOSKO

Prane shkolles "Qazim Turdiu" | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje vile 3-kateshe per nje afat min. 1 vjecar dhe preferohen familjare, 100 M2, kati 1, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, i mobiluar

Botuar më 04/07/2020
35.000 leke/muaj

RRUGA JORDAN MISJA

rrugica Bektash Kozeli | 168 M2 | 390.000 Euro

Shitet shtepi nje kateshe, disponon certifikate pronesie, ambiente banimi, 168 M2, perbehet: 2 dhoma gjumi, dhome pritje, ambient ndenje dhe ngrenie, 2 banjo, ambient gatimi, korridor, verande, ne oborr ka garazhd 27m² me tarac, sip. totale 786m² e gjitha me mur

Botuar më 04/07/2020
390.000,00 euro

RR. SELAUDIN ZORBA

prane Spitalit Amerikan 2 | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 25 M2, 1 banjo, i mobiluar, jepet vetem per vajza

Botuar më 03/07/2020
15.000 leke

RR. "NAUM VEQILHARXHI"

tek tregu industrial | 50 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, kati II i nje shtepie private, 50 M2, 1 banjo, i mobiluar, Me 2 muaj paradhenie

Botuar më 03/07/2020
12.000 leke
)