Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "MYSLYM KETA",

ne hyrje te rruges | 100 M2 | 22.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Pjese vile
Rr. "Myslym Keta",, ne hyrje te rruges, 100 M2, 22.000 leke i diskutueshem
I mobiluar
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 100 M2, i mobiluar, dhe kompletuar me elektroshtepiake, totalisht e rregulluar, hyrje shtruar me parket, + oborr 100m².

22.000 leke

Botuar më 06/09/2019

Telefon