Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR."GAZMEND ZAJMI"

ne Don Bosko | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 90 M2, i mobiluar

Botuar më 12/11/2019
30.000 leke

SAUK I RI

100m larg nga Xhamia | 80 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 80 M2, i mobiluar

Botuar më 12/11/2019
14.000 leke

PRANE NEWS 24

rruga Aliafiz Ulqinaku | 70 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne nje shtepi private, 70 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 11/11/2019
12.000 leke

RR. SIRI KODRA

ne krehe te Dispancerise | 60 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 60 M2, kati 1, bosh

Botuar më 11/11/2019
21.000 leke

MIDIS BRRYLIT DHE FUSHES ALI DEMI,

ne zone te mire | 50 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1 shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar, me porte me vehte, hyrje e rregulluar.

Botuar më 11/11/2019
22.000 leke

RR. HAMDI CENOYMERI

ne kombinat | 87 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 87 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 11/11/2019
15.000 leke

NE FUND TE RRUGES

5 Maji | 50 M2 | 19.500 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 1 muaj paradhenie

Botuar më 11/11/2019
19.500 leke

RR. ALI VISHA

Qytet studenti | 45 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 45 M2, kati 2

Botuar më 11/11/2019
17.000 leke

RR. "RAMAZAN BOGDANI"

prane frigoriferit | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, verande, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, me oborr, verande.

Botuar më 11/11/2019
18.000 leke

RR. MIHAL GRAMENO

prane shkolles se Baletit | 80 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 1, verande, bosh

Botuar më 11/11/2019
27.000 leke
)