Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

XHAMLLIKE

Bar oslo | 65 M2 | 7.500 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, 65 M2, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 14/12/2019
7.500 leke/person

RR. STAVRI THEMELI

tek ish Parku Autobuzave | 130 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 3+1, shtepi private, 130 M2, kati 1, i mobiluar, Preferohen familjare

Botuar më 14/12/2019
40.000 leke

VORE

jepet | 120 M2 | 20.000 Leke

Me qera shtepi private 2+1, 120 M2, kati 1, i mobiluar, me hapesire perpara dhe mbrapa

Botuar më 13/12/2019
20.000 leke

RR. DRITAN HOXHA

ngjitur me Universitetin Zoja e Keshillit te Mire | 40 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsionere, shtepi private, 40 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 13/12/2019
16.000 leke

RR. “BESA”,

100m larg hotel Meridian | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 3, bosh, me k/bufe (tualeti i kompletuar). Uje 24h.

Botuar më 13/12/2019
25.000 leke

RRUGA TIRANE DURRES KM1

Artdeno | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qira vile ne rrugen Tirane Durres, eshte e perbere nga 3 kate dhe garazh, eshte pjeserisht e mobiluar por qe mobilohet ne preferenc te qiramarresit , jepet me qira cdo kate ose e gjitha ,, 120 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 13/12/2019
20.000 leke/muaj

RR. BAJRAM ALLARAJ

500m siper Kompleksit Grand | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 75 M2, i mobiluar, Preferohen te huaj ose familjare

Botuar më 13/12/2019
30.000 leke

OKAZION!!! RRUGA 5 MAJI

prane qendres Concord | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 ne nje vile 4 kateshe, 90 M2, vendparkim, e mobiluar luks me mobilim te ri, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje, kondicioner, panel diellor, internet, dyshemeja me lesh xhami, oborr, 2 ballkone, grill. Preferohen te huaj

Botuar më 12/12/2019
400,00 euro

DURRES

Afer Zyres se Postes, Spitalle | 1.000 M2 | 600 Euro

Japet me qera Vile-shtepi 130 m2. bashke me Magazine Bisnesi mbi 500 m2 me dokumenta te regullta bisnesi e banimi, qe jane te kompozuara njera mbi tjetren ne nje ndertese unike tre kateshe. Jepen me qera te dyja se bashku, çmimi eshte per tu negociuar ne rast interesimi serioz e kohegjate, e rrethuar me oborr dhe avlli, me parkexh dhe me kancel autonom, me lulishte dhe peme, 1.000 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Japet me qera Vile-shtepi 130 m2. bashke me Magazine Bisnesi mbi 500 m2 me dokumenta te regullta bisnesi e banimi, qe jane te kompozuara njera mbi tjetren ne nje ndertese unike.

Botuar më 12/12/2019
600,00 euro/muaj

RRUGA BABE REXHA

fundi saj | 25 M2 | 11.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, ne nje vile 2 kateshe, 25 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 12/12/2019
11.000 leke/muaj
)