Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "KARL GEGA", BULEVARDI RI

tek stacioni trenit | 70 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 2 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, e pershtatshme per vajza.

Botuar më 09/07/2020
32.000 leke

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 dhjetorit | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1 kati 3 i nje vile, me 2 banjo, 2 dhoma gjumi e kompleyuiar luks e pershtatshme per studente, 130 M2, paradhenie 2 muaj

Botuar më 09/07/2020
35.000 leke

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 dhjetorit | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garzoniere kati 3 i nje vile, e rikonstruktuar dhe e mobiluar me te gjitha, 30 M2, paradhenie 2 muaj

Botuar më 09/07/2020
20.000 leke

RR. "KRISTAQ CAPO",

100 m nga kompleksi "Grand" | 38 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 38 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
10.000 leke

SELITE

siper karburantit | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere ne nje shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 09/07/2020
15.000 leke

RR. GRAMOZ PASHKO

qyteti studenti | 25 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, ne nje shtepi private, 25 M2, i mobiluar

Botuar më 09/07/2020
13.000 leke

RR."SABAUDIN GABRANI"

tek ish Reparti Ushtarak | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 09/07/2020
18.000 leke

RRUGA ALI DEMI

tek Ura e Poligrafikut | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, ne nje shtepi private

Botuar më 09/07/2020
13.000 leke/muaj

RR. “FUAT TOPTANI”,

ne zone te mire | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, hyrje e mobiluar, ambiente bashkohore. Jepet per familjare ose vajza.

Botuar më 09/07/2020
25.000 leke

RRUGA SAMI FRASHERI

NR.66 | 72 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 72 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 09/07/2020
20.000 leke
)