Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. ARTAN LENJA

pas konvikteve te Inxhinierise se Ndertimit | 140 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, ne nje shtepi private, 140 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, parapagm 2 muaj, me kontrate per familjare

Botuar më 10/12/2019
30.000 leke/muaj

RR."ROBERT SHVARC"

afer Keshit | 40 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 40 M2, i mobiluar

Botuar më 10/12/2019
18.000 leke

RR. KADRI KERCIKU

qyteti Studenti | 30 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne nje vile, 30 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 10/12/2019
18.000 leke

RR. BEDRI CULLHAI

kombinat | 75 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 75 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 10/12/2019
13.000 leke

NE FUND TE RR. “5 MAJI”,

ne zone te mire | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, e kompletuar totalisht. Jepet vetem per vajza studente.

Botuar më 10/12/2019
15.000 leke

RR. "JORDAN MISJA",

jepet me qera | 20 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 20 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar, hyrje me vehte, e pershtatshme dhe per dyqan.

Botuar më 10/12/2019
10.000 leke

RR. "STAVRI THEMELI",

prane qendres Globe, | 80 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 80 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 09/12/2019
21.000 leke

NGJITUR ME SANATORIUMIN E SAUKUT

Ne krye te rruges 3 vellezeri Kondi | 120 M2 | 35.000 Leke

Jap apartament 3+1, 120 M2, kati 3, totali i kateve 3, 2 banjo, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Eshte apartament, bashkim i dy apartamenteve 1+1 ku secila ka banjo me vete dhe dhome gatimi me vete. Per 2 kurore. Jepet vetem e tera.Garanci nje qera. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 09/12/2019
35.000 leke/muaj

RRUGA JORDAN MISJA

rrugica Bektash Kozeli | 168 M2 | 350.000 Euro

Shitet shtepi nje kateshe nje kateshe me ambiente banimi prej, 168 M2, me tarace, siperfaqe oborri 800m², ne oborr ka nje garazh me sip.27m², e gjithe siperfaqa eshte e rrethuar me murature

Botuar më 09/12/2019
350.000,00 euro

RRUGA BESA

TE FRIGORIFERI | 85 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 85 M2, kati 2, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 09/12/2019
14.000 leke
)