Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. QEMAL STAFA

100 mbi shkollen e kuqe | 50 M2 | 29.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati 2 i nje vile, 50 M2, i mobiluar, obor dhe hyrje me vete

Botuar më 23/01/2019
29.000 leke

UNAZA E RE,

tek Alpha Bank | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/01/2019
20.000 leke/muaj

LAGJA MISTO MAME

100 m poshte hotel 7777, tek rruga Cabej | 60 M2 | 8.000 Leke

Kerkohet 1 djale per ndarje qeraje, 1+1 shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 23/01/2019
8.000 leke

RR. "DON BOSKO",

ne zone te mire, | 70 M2 | 7.500 Leke

Kerkohen 2 djem per ndarje qeraje ne ap. 1+1+aneks, 70 M2, i mobiluar, Uje dhe drita brenda ne çmim

Botuar më 23/01/2019
7.500 leke/person

TEK PROFARMA,

ish antibiotiku, | 220 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera vile 2-kateshe 2+1/secili kat, 220 M2, me oborr 400m, vend parkimi per 3 makina. Çmimi per secilin kat

Botuar më 23/01/2019
15.000 leke

GJIRI I LALZIT

kompleksi turistik Lura | 85 M2 | 175.000 Euro

Shitet 2+1 ne vile dy kateshe, 85 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, kopesht, i mobiluar

Botuar më 23/01/2019
175.000,00 euro

RR. “NJAZI MEKA”,

mbrapa Fakultetit te Mjekesise, prane spitalit nene Tereza, | 59 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 59 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 23/01/2019
1.800 leke

RRUGA E KAVAJES,

pas qendres "Globe" | 85 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 85 M2, kati 2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/01/2019
40.000 leke

ALLIAS

Rruga Njazi Meka, 50 m pa shku tek karburant Kastrati | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 3, totali i kateve 3, verande, i mobiluar, neqoftese e deshironi bosh cmimi eshte 15.000 leke/muaj

Botuar më 22/01/2019
20.000 leke/muaj

RRUGA BABE REXHA

NE FUND TE SAJ | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1ne nje shtepi private, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/01/2019
20.000 leke