Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. BUDI

prane shkolles Flabina | 64 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 64 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 27/02/2020
18.000 leke

RR."RAMZA DRIA"

mbi rrugen 5 Maji | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, preferohen cifte

Botuar më 27/02/2020
20.000 leke

RR. "IDRIZ DOLLAKU" ,

lagjia Ali Demi | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 80 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar, hyrje me vete. Çmimi

Botuar më 27/02/2020
20.000 leke

RR.BESNIK CEKA

prane fushes se futbollit Laparke | 45 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne nje shtepi private, 45 M2, kati 2, i mobiluar, e pershtatshme per 2 studente

Botuar më 27/02/2020
16.000 leke

LAPRAKE

prane Akademise se Biznesit | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera gazoniere ,shtepi private, 40 M2, i mobiluar, vetem per vajza.

Botuar më 26/02/2020
13.000 leke/muaj

RR. PJETER GJOKA

tek fabrika e llullave, prane ish Aristikes | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 100 M2, kati 3, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 26/02/2020
25.000 leke

RR. “GRAMOZ PASHKO”, TEK VILAT GJERMANE,

ne vile 3-kateshe | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar, hyrje e rregulluar.

Botuar më 26/02/2020
25.000 leke

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Ish Parku i Autobuzave | 165 M2 | 550 Euro

Jepet me Qera Kati i Dyte i nje Vile, 165 M2, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, bosh, gjendja: shume e mire, Disponon sistem kondicionimi dhe kaldaja.Vila është e përshtatshme për banim dhe cdo lloj tipologjie biznesi si kopsht,hostel etj.Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. - Future Home

Botuar më 26/02/2020
550,00 euro/muaj

RR. HAMDI PEPA

ne Selite | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 26/02/2020
20.000 leke

UNAZA E RE

rruga Teodor Keko, prane hotel Roland | 85 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 pjese vile, 85 M2, kati 1, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/02/2020
20.000 leke/muaj
)