Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAPRAKE

Rruga Jezerca | 120 M2 | 390 Euro

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, 120 M2, kati 1, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, oborr, i mobiluar, MRE-25926

Botuar më 25/02/2024
390,00 euro/muaj

SAUK

prane shkolles rreze drite | 90 M2 | 300 Euro

Jepet Me Qera Shtepi 1 Kateshe Private Ne Sauk (ID BV22158) Tirane?Ne Sauk, prane Shkolles Rreze Drite, jepet me qera shtepi 1 kateshe private, 2+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 90 m2 dhe 200 m2 oborr, parkim, e mobiluar. A.R.Tarife sherbimi agjensie Kerkohet muaji pare, i fundit dhe nje garanciJepet me qera 300 euro/muaj, 90 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 25/02/2024
300,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 95 M2 | 700 Euro

Agjensia Morina jep me qera vile 1 kateshe 2+1, 95 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, MRE-27690

Botuar më 25/02/2024
700,00 euro/muaj

JORDAN MISJA

prane pasticeri valencia | 87 M2 | 350 Euro

Jepet Me Qera Kati I Pare I Nje Vile 1+1 Tek Jordan Misja (ID BV22159) Tirane?Tek Jordan Misja, prane Pasticeri Valencia, jepet me qera kati i 1 i nje vile 1+1, tualet, oborr, me siperfaqe 85 m2, e mobiluar. A.R.Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje garanciJepet me qera 350 euro/muaj, 87 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 25/02/2024
350,00 euro/muaj

SHKOZE

Shkoze | 130 M2 | 480 Euro

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 3+1+3,, 130 M2, kati 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, i mobiluar, MRE-27865

Botuar më 25/02/2024
480,00 euro/muaj

SHKOZE

Shkoze | 130 M2 | 480 Euro

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 3+1+3,, 130 M2, kati 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, i mobiluar, MRE-27865

Botuar më 25/02/2024
480,00 euro/muaj

STACIONI I TRENIT

ish restorant durresi | 65 M2 | 700 Euro

Apartament Me Qera 1+1 Ne Astir (ID B210503) TiraneNe Astir, prane Bar Artistit, jepet me qera 1+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 65 m2, kati i 4, pallat i ri, pa ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. A.RTarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje muaj garanciJepet me qera 430 euro/muaj, 65 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2024
700,00 euro/muaj

STACIONI I TRENIT

ish restorant durresi | 65 M2 | 700 Euro

Apartament Me Qera 1+1 Ne Astir (ID B210503) TiraneNe Astir, prane Bar Artistit, jepet me qera 1+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 65 m2, kati i 4, pallat i ri, pa ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. A.RTarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje muaj garanciJepet me qera 430 euro/muaj, 65 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2024
700,00 euro/muaj

KOMBINAT

Rruga Shaban Bardhoshi | 70 M2 | 270 Euro

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, MRE-28256

Botuar më 25/02/2024
270,00 euro/muaj

KOMBINAT

Kombinat | 120 M2 | 250 Euro

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 2+1, 120 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar, MRE-26117

Botuar më 25/02/2024
250,00 euro/muaj
)