Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENTE ME QERA - PAS AMBASADES ANGLEZE

rruga e Durresit | 120 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera kati 1 dhe 2 i nje vile, 120 M2, 8 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me oborr

Botuar më 24/03/2023
40.000 leke/muaj

PJESE VILE ME QERA - RRUGA ALI DEMI

tek Ura e Poligrafikut | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, preferohen femra

Botuar më 24/03/2023
15.000 leke

ZONA E FUSHËS SË AVIACIONIT

Ofrojmë me qera Ambient 1+1 në nje Vilë të ri nr 4 kate - TIRANË | 80 M2 | 35.000 Leke

Pranë Shkollës Dhora Leka dhe Bankls Intesa San Paolo si vendodhje, 80 M2, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Hyrje me vehte, zonë e qetë

Botuar më 24/03/2023
35.000 leke/muaj

VILAT GJERMANE, PRANE HOTEL DEJA

Rruga Irfan Tershana | 110 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne katin e 2 te nje Vile 2-Kateshe, pjeserisht e mobiluar, siperfaqe 110 m2. Hyrja organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, sallon ndenje sebashku me ate te gatimit, hyrje rrethuar me ballkon. Parkim per makina.Jepet me qera 40.000 Lek ne muaj., 110 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 24/03/2023
40.000 leke/muaj

ZONA PERBALL LIQENIT TË FARKËS

Ofrojme me qera ( Katin e 2 & 3 ) në një Vilë te re 2+1+2+2 Vendeparkimi per 2 makina. | 100 M2 | 700 Euro

TIRANË, 100 M2, kati 2, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Orientim nga Lindja, me pamje të lirë panoramike, nga Liqeni i Farkës. Oxhak funksional

Botuar më 24/03/2023
700,00 euro/muaj

ZONA PRANE ME BLLOLUN E AMBASADAVE

Ofrojme me qera Ambieny 2+1 në nje vile me 3 kate | 100 M2 | 40.000 Leke

Rruga e Durrësit, 100 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
40.000 leke

AMBJENT ME QERA - RRUGA BESIM ALLA (MBRAPA LAVAZH SELËS),

Misto Mame, Tiranë | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet ambient me qera i përshtatshëm për magazinë, 35 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/03/2023
25.000 leke/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

rruga babe rexha | 100 M2 | 310 Euro

Jepet Me Qera Kati I 3 I Nje Vie Tek Is Fusha E Aviacionit (ID BV2213 Tek Ish Fusha e Aviacionit, ne Rrugen Babe Rexha, jepet me qera kati i 3 i nje vile 4-kateshe, 2+1, 1 tualet, ballkon i madh me dalje nga te gjitha dhomat, me siperfaqe 100 m2, e mobiluar ne meyre bashkekohore. g.t jepet me qera 310 euro/muaj, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 23/03/2023
310,00 euro/muaj

PJESE VILE ME QERA - RR. LORD BAJRON

ne Laprake | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere ne nje shtepi private, 35 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 23/03/2023
15.000 leke

SHTEPI ME QERA - TEK BRRYLI

mbrapa Tirana Bank | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private 1 kateshe, 60 M2, kati 1, i mobiluar, jepet per familjare 2-3 veta, Preferohet cift

Botuar më 23/03/2023
25.000 leke
)