Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! BABRRU,

siper Xhamise | 250 M2 | 150.000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Pjese vile
OKAZION!!! Babrru,, siper Xhamise, 250 M2, 150.000 euro
I mobiluar
Përshkrim

Shitet vile 3.5 kate, sip. per secilin kat 120M², sip. totale, 250 M2, i mobiluar, e kompletuar me kondicioner, garazh, Me rruge te shtruar, infrastrukture e rregullt. Shtepia eshte me hipoteke dhe çertifikate pronesie. Trualli ne proçes legalizimi.

150.000,00 euro

Botuar më 14/01/2020

Telefon
)