Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "DON BOSKO",

mbrapa kompleksit Vizion Plus | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera kati II i nje vile, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 06/08/2020
26.000 leke

MBRAPA FAKULTETIT TE MJEKESISE

te spitali Amerikan 2 | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati l i nje vile, 2+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar, hyrje me vehte

Botuar më 05/08/2020
25.000 leke

KINOSTUDIO

mbrapa Postes Shqiptare | 60 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar, ne nje shtepi private

Botuar më 05/08/2020
17.000 leke

RRUGA BABE RREXHA

Ish parku i autobuzave | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet gasoniere me qera ne shtepi private, 60 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 05/08/2020
18.000 leke/muaj

RR. IDRIZ DOLLAKU

tek fusha Ali Demi, buze rruge kryesore | 200 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private, 200 M2, i mobiluar, per biznes, per kopesht, shoqata, azile, furre buke pasticeri

Botuar më 05/08/2020
1.000,00 euro

RR. BAJRAM ALLARAJ

prane Depos se Ujit | 140 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 140 M2, 1 ambjent, i mobiluar, dhe me parkim, çmimi 25.000 leke, bosh dhe pa parkim

Botuar më 05/08/2020
18.000 leke

ISH FUSHA E AVIACIONIT

AFER SHKOLLES "DHORA LEKA" | 40 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 40 M2, kati I, e kompletuar

Botuar më 05/08/2020
17.000 leke

BLLOKU I VILAVE SELITE

prapa qendres Kristal | 16 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome ne katin e dyte te nje vile, 16 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: shume e mire, banjo dhe korridori i perbashket,e mobiluar,ballkon

Botuar më 05/08/2020
12.000 leke

21 DHJETORI

tek blloku kristal 2 | 16 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 16 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 05/08/2020
18.000 leke/muaj

RR. "EGNATIA"

Laprake, pas KMY | 62 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 62 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2020
18.000 leke
)