Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BABRRU,

siper Xhamise | 120 M2 | 20.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Pjese vile
Babrru,, siper Xhamise, 120 M2, 20.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera vile 2.5 kate, sip. per secilin kat, 120 M2, me garazh, tottalisht e mobiluar, me kondicioenr, uje dhe drita. Jepet per afat te gjate kohor. Me rruge te shtruar, infrastrukture e rregullt.

20.000 leke

Botuar më 10/11/2019

Telefon
)