Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ISH(GALERIA 17 NENTORI)

rruga e barrikadave | 104 M2 | 147.000 Euro

Super OKAZION ne qender te Tiranes, Ambjent i pershtatshem per zyra, call center, lokal, etj. Mundesi per tu bere duplex. Aktualisht me qera 600 euro. Me hipoteke., 104 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
147.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I PARE PAS RAIFAISSEN BANK

Pallati 13 katesh Afer zerit te popullit | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera dhoma per qendrim ditor ose qendrim mujor cdo dhome ka sip 25 meter katror ,cmimi eshte per dhome/muaj, 120 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 13, 4 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jane 4 dhoma secila me tualet me vete dhe ballkon,jepen edhe me qera ditore 2500 leke/nata

Botuar më 25/05/2020
20.000 leke/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa Karburant Kastratit, hyrje me vehte direkt nga rruga kryesore | 106 M2 | 159.000 Euro

Shitet Dublex, 106 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati 0-1, lartesia 3m. Me hipoteke. E pershtatshme per biznes ose banim. Projekt me arredim

Botuar më 25/05/2020
159.000,00 euro

POGRADEC

Ne hyrje te Tushemishtit. | 1.960 M2 | 550.000 Euro

Shitet hotel ''Titanic'', me vendndodhje ne nje zone turistike dhe mjaft te zhvilluar.Me nje organizim perfekt te ambienteve dhe mobilim bashkekohor.Me siperfaqe 1260m2, perfshin bodrum te organizuar ne magazine,lavanderi,dhe kuzhine,kati i pare restorant dhe dy katet e tjera hotel,200m2 verandë e rrethuar me gjelberim, pamje fantastike,ajer i paster dhe arredim interesant i te gjithe objektit., 1.960 M2, totali i kateve 3, ngrohje/ftohje, bodrum, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/05/2020
550.000,00 euro

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Rr. Ndre Mjeda | 200 M2 | 59.000 Leke

Jepet me qera ambjent, buze rruge kryesore, 200 M2, Aktualisht funksionon si playstation, totalisht i rregulluar me 2 dhoma te vecanta. I pershatshem per cdo lloj aktiviteti, magazinim, prodhim etj

Botuar më 24/05/2020
59.000 leke

BLLOK - RRUGA "SAMI FRASHERI", ANASH SHKOLLES "11 JANARI"

Shkolla "11 janari" | 30 M2 | 300 Euro

Ambjenti ndodhet në një nga lagjet më të preferuara të Tiranës, në zonën e ish-Bllokut. Pozicionimi i tij në katin e parë të një pallati ekzistues të kesaj lagjeje dhe afërsia me rrugën kryesore, krijonë një mundësi fantastike ku mund të zhvilloni biznesin tuaj. Ambjenti ka pranë biznese të tjera të suksesshme dhe me frekuentim të lartë duke rritur vizibilitetin e biznesit tuaj., 30 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, verande, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire, Hapësirat e tij të brendshme janë shumë të rregullta dhe lehtësojnë përsonalizimin në mobilim. Mundesi parkimi.

Botuar më 22/05/2020
300,00 euro/muaj

NE QENDER TE KOMBINATIT

buze rruge | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambient, sip trualli, 1.500 M2, sip. ambjenti 700m², lartesi 4m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 22/05/2020
1.600,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

NGJITUR ME DEGEN E THESARIT | 10.8 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera ose shitet ambjent, 10.8 M2, kati 1, buze rruge. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Botuar më 22/05/2020
19.000 leke

SUPER OKAZION!!! RR. MUHAMET DELIU, BUZE RRUGES KRYESORE

Tek Fresku, 70m larg nga Restorant Freskut, ngjitur me UKT-ne | 426 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 426 M2, gjysem bodrum, me dritare, 2 tualete, 2 dhoma zhveshje, 4 dushe, + magazine. I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ndertim i sapoperfunduar. Me aspirim

Botuar më 22/05/2020
1.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT ME SUPER CMIM! SHESHI WILSON

pallatet Moskat, buze rruge kryesore | 73 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent me sip., 73 M2, +30m² bodrum funksional. Ka funksionuar si piceri (proper Pizza) I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 22/05/2020
100.000 leke
)