Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA KOKONOZEVE

pas Porcelanit te vjeter, | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, oborr, gjendja: shume e mire, I pershtatshem per magazine ose ambjente pune

Botuar më 22/10/2020
15.000 leke

BLLOK

Prane Shkolles Edit Durham | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 220M2,me 2 tualete. Ambjenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues , te mire administruar,i sapo rikonstruktuar dhe investuar ne menyre cilesore buze rruges kryesore. ambienti disponon nje verande rreth 100m2 me pamje nga rruga kryesore me mundesi reklamimi. Njesia është e përshtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh, 220 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 22/10/2020
1.000,00 euro/muaj

RRUGA 5 MAJI

Prane Tregut | 300 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambient komercial tek 5 Maji me nje siperfaqe totale prej 300 m2. Ambienti gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri, me fasade xhami. Zona ku lokalizohet eshte teper e favorshme per ambientin duke i dhene perparesi aktiviteteve te ndryshme per shkak te zhvillimit qe po merr se fundmi e gjithe zona, fale infrastruktures dhe ndertimeve te reja. Ambienti eshte shfrytezuar per aktivite, 300 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 22/10/2020
800,00 euro/muaj

BLLOKU

rruga Andon Y.Cajupi | 110 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent underground , i pershtatshem per biznese te ndryshme, 110 M2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/10/2020
50.000 leke/muaj

RRUGA ELBASANIT

Prane Ambasades | 124 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient komercial dubleks me nje siperfaqe totale prej 124 m2. Ambienti gjendet ne katin 0 dhe katin 1 te nje pallati te ri. Zona ku lokalizohet eshte teper e favorshme per ambientin duke i dhene perparesi aktiviteteve te ndryshme per shkak te zhvillimit qe po merr se fundmi e gjithe zona, fale infrastruktures dhe ndertimeve te reja. Ambienti eshte shfrytezuar per aktivitete, 124 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 22/10/2020
1.000,00 euro/muaj

RR. HIM KOLLI

tek kisha katolike | 38 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 38 M2, kati 1

Botuar më 21/10/2020
18.000 leke

ZOGU I ZI

Te Rrethrrotullimi | 200 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Ambient Komercial te Zogu i Zi. Dyqani ndodhet buze rruges kryesore eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem si dhe nje tualet . Ambienti eshte i pershtatshem per shume lloje biznesesh sic mund te jene zyra,bar -kafe,dyqan etjZona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nga zonat me te mira per zhvilliomin e cdo lloj biznesi pasi eshte nje nga zonat me te frekuentuara, 200 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 21/10/2020
1.000,00 euro/muaj

TREGU CAM

Tregu Cam | 85 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Ambient Komercial te Tregu Cam. Dyqani ndodhet buze rruges kryesore eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem si dhe nje tualet . Ambienti eshte i pershtatshem per shume lloje biznesesh ose dhe si magazine.Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nga zonat me te mira per zhvilliomin e cdo lloj biznesi pasi eshte nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, 85 M2, 1 ambjent, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 21/10/2020
450,00 euro/muaj

RRUGA LIDHJA E PRIZRENIT

Prane Gardes se Republikes, mbrapa Sophie Caffe | 30 M2 | 35.000 Leke

Ambjenti ndodhet ne katin e 1, i pershtatshem per sherbime te ndryshme, 30 M2, 1 banjo, Ne cmim eshte e perfshire dhe taksa e prones.

Botuar më 21/10/2020
35.000 leke

PRANE STACIONIT TE TRENIT

Bulevardi Zogu i Pare | 170 M2 | 1.500 Euro

Tek Bulevardi Zogu i Pare jepet ambient biznesi me qera ne katin e dyte me siperfaqe 170 m2. Ambienti ka kondicioner dhe 2 tualete. Punimet jane mjaft cilesore dhe hapesira eshte e bollshme ,i pershatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Orientimi i ambientit eshte Jug-Perendim. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni ne numrin: 0692033500., 170 M2, 1 ambjent, totali i kateve 5, 2 banjo, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 21/10/2020
1.500,00 euro/muaj
)