logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 865715
no image

MOS E HUMB

SHITET BIZNESI (CATERING) ME CMIME OKAZION! AMBJENT KUZHINE ME TË GJITHA PAJISJET (40 M2) AKTUALISHT ME QERA (30000 LEKË NË MUAJ), ME TË GJITHA PAJISJET E NEVOJSHME SI: -2 BANGO. -2 FRIGORIFER KOLLONE (NGRIRES/FRESKUES).

€ 17.000

Tirane • Albania

Përshkrimi

SHITET BIZNESI (CATERING) ME CMIME OKAZION! AMBJENT KUZHINE ME TË GJITHA PAJISJET (40 M2) AKTUALISHT ME QERA (30000 LEKË NË MUAJ), ME TË GJITHA PAJISJET E NEVOJSHME SI: -2 BANGO. -2 FRIGORIFER KOLLONE (NGRIRES/FRESKUES).

-Sobë me 6 vatra. -Furre me 5 tava. -Friteze dyshe. -Fetatriçe. -Lavaman. Aktualisht në gjendje pune me pajisjet funksionale për mbarvajtjen e punës si Tigan, Tava/ Tenxhere/Sevendish etj. Perfshihet në çmim dhe motorri i shpërdarjes thuajse i ri (4000 km). Adresa: Rruga Derhemi, mbi Pazarin e Ri

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED