logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 873438
692811694159848496063209425_84785.jpeg

JEPET ME QERA / KERKOHET PARTNER BIZNESI - PARUKERI ESTETIKE

Tirane • Albania

Përshkrimi

JEPET ME QERA / KERKOHET PARTNER BIZNESI - PARUKERI ESTETIKE

I kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Biznes i ngritur me klientele te rregullt dhe xhiro te kenaqshme. Te interesuarit te kene eksperience ne kete fushe, Komuna e Parisit, prane Kristal Center

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED