Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET MESUESE ME EKSPERIENCE

Per nje djale 7 vjec ne klase te dyte. Kerkojme mesuese me eksperince, si dhe ne gjuhen Angleze, per mesimet e pasdites 17:00 me 20:00. Nga e hena ne te premte., Banesa jone eshte ne Tirane te Re re ngjitur me Garden.

Botuar më 29/09/2020

OFROJ SHERBIME KURSESH PER CIKLIN E ULET

Jam nje mesuese e sapo dale ne pension . Kerkoj te punoj me nxenes te ciklit fillor ne kushtet e shtepise . Synimi im per te patur rezultate te larta eshte maksimal., Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 23/09/2020

DETEKTIV PRIVAT

Me liçense dhe vendodhje ne Gjermani. Ofroj sherbime ne te gjithe Europen edhe ne Amerike ( me perjashtim te Shqiperise) Natyrisht qe informacioni paraprak dhe sqarimet jane falas, Per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit, Whats'app ose e-mail [email protected]

Botuar më 23/09/2020
)